SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny ból pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Cześć! Wczoraj w aucie lekko zaczęły mnie boleć plecy potem po wyjściu z auta podniosłem tam butelkę 10-15kg żeby zanieść do domu a potem po jakiejś godzinie bolały mnie plecy jeszcze trochę lekko a dzisiaj rano już mocniej a teraz tak samo jak rano ;/ Jak leże to mnie nie bolą. Nie wiem z czego... w.f mam z idiotą ale ostatni raz to podnosiłem chyba tydzień temu jakieś 20kg... A miesiąc temu bolały mnie blecy bo podnosiłem ciężarki na Wf na plecy ale ból przeszedł... Teraz jedynie na plecach to na jednym ramieniu plecak nosze... A PLECY BOLĄ MNIĘ GDZIEŚ w ODCINKU LĘDŹWIOWYM

A i na wf brałem na plecy kumpla który waży 70kg i robiłem z nim przysiady (a ja ważę niecałe 60kg)

PS. Nie wiedziałem gdzie dać temat i proszę adminów o
przeniesienie

Bardzo proszę o pomoc jak leżeć co robić ;/

Zmieniony przez - Lion94 w dniu 2008-12-19 17:37:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Jest tu ktoś ;/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
odśwież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
********
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
no co to może być?! bo chce już normalnie chodzić bez bólu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 399
Najlepiej bedzie jak sie umowisz do internisty! on juz Cie dalej pokieruje. mogles sobie naciagnac miesien, moglo Cie przewiac, w gorszym przyadku moze byc cos z koścmi. Opcji jest wiele...

Proponuje wizyte u lekarza.

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Jak przewiać o co chodzi z tym przewianiem?;p Bo jak już to w środę mnie mogło przewiać a w czwartek o 21 zaczęły mnie boleć plecy. A przed wejściem do auta nosiłem karpie w misce z jakieś 10kg by było to może źle stanąłem i podniosłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 399
jak jestes spocony i a pogoda jest niekorzysta/ deszcz - wiatr, to gdy odslonisz kawalek ciala mozesz zostac przewiany... ciezko mi napisac to po lacinie gdyz nie jestem lekarzem, aczkolwiek jesli nie moze sie skrecac za bardzo schylac i czujesz takie klucie w miesniu, to tak jak pisalem, moze zostales przewiany, albo noszac karpie naciagnales ktorys miesien.

NAjszybciej i najpewniej bedzie jak pojdziesz do lekarza. Mozesz tez posmarowac sie mascia rozgrzewajaca ( bengay, volaren gel ).

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
a może być FASTUM?;p... Ból powoli odpuszcza już nie boli tak bardzo ja mam tak:
Jestem w jakiejś pozycji to nie czuje ale jak poruszam kręgosłupem wstanę albo się schylę to mnie boli i to czuje. Wcześniej bolało mocniej... bo ciągle leżałem i się nie ruszałem teraz trochę pochodziłem posprzątałem i mniej boli... jeszcze raz mogę posmarować plecy maścią FASTUM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 399
tak mozesz o ile nie jestes uczulony na ketoprofen. jest to taka sama masc jak bengay, stosowana przy bólach mięśniowo-szkieletowych, co prawdopodobnie wystapilo u Ciebie.

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
nie uczuleń na szczęście nie mam żadnych...

Dzięki za pomoc :) Ja też nią w razie czego służę ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból tricepsa

Następny temat

Zanik mięśni a wizyta u endokrynologa

WHEY premium