SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mitotropin - różne wersje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Witam, 2 miesiące temu zajadałem Mito i obecnie zajadam drugą puchę. Skład obu różni się między sobą. Czy Gaspari zmienił skład albo po prostu są dwie wersje? Dodam że poprzedni mito ma jakby bledsza etykietę (odcień koloru czerwonego) i nie posiada daty przydatności do spożycia na słoju. Składy się niewiele różnią ale jednak. Jeżeli potrzeba to je napiszę.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak maszesz to wypisz sklad jednego i drugiego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
1) Pierwsza wersja, Mitotropin sprzed 2 miesięcy (ten bledszy i bez daty na słoju):
Vitamin E (from D-alpha-tocopherol) - 5IU
Mitotropin Uncoupling Complex (1275mg): N-Acetyl L-Carnitine, Flax Seed Powder, Undaria Pinnatifida Extract (standardized for 10% Fucoxanthin), Grape Seed Extract (standardized for 50% Kaempherol), Capsaicum Annum Extract (standardized for 40% Capsiate), 3,3diiodo-l-thyronine, 3,5-diiodo-l-thyronine
Thermophoric Lypolitic Acceleration Blend (1774mg): L-Tyrosine, beta-Phenylethylamine, Green Tea Extract (standardized for 50% Polyphenols & 30% Catechins), Caffeine Anhydrous USP, Green Coffee Bean Extract, Hordenine, Evodia rutaecarpa Extract (standardized for 10% Eviodamine), Synephrine, DL-Phenylalanine, Ginko Biloba Extract, Uncaria Rhynchophylla, Sinofranchetia Chinesis, Huperzine-A
Free Radical Attenuation Matrix (158mg): Turmeric (Currcuma long Root), Artichoke Extract (standardized for 15% 3-0-Caffeoylquinic Acid), D-alpha-tocopherol, L-SE-Methylselenocysteine.

2) Druga wersja, Mitotropin obecnie zajadany (ciemniejszy odcień czerwieni na etykiecie i jest data na słoju):
Vitamin E (from D-alpha-tocopherol) - 5IU
L-SE- Methylselenocysteine – 35mcg
Mitotropin Uncoupling Complex (1282mg): N-Acetyl L-Carnitine, Flax Seed Powder, Undaria Pinnatifida Extract (standardized for 10% Fucoxanthin), Grape Seed Extract (standardized for 50% Kaempherol), Capsaicum Annum Extract (standardized for 40% Capsiate), 3,3diiodo-l-thyronine, 3,5-diiodo-l-thyronine
Thermophoric Lypolitic Acceleration Blend (1887mg): N-Acetyl-L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous USP, Green Tea Extract (standardized for 50% Polyphenols & 30% Catechins), beta-Phenylethylamine HCL, Hordenine, Evodia rutaecarpa Extract (standardized for 10% Eviodamine), Huperzine-A
Free Radical Attenuation Matrix (168mg): L-Taurine, Artichoke Extract (standardized for 15% 3-0-Caffeoylquinic Acid), D-alpha-tocopherol, L-SE-Methylselenocysteine.

Jestem obecnie po 1 porcji tej drugiej wersji Mito, da się odczuć podniesioną temperaturę ciała (37,2 stopnia), czego w ogóle nie było przy 1 wersji. 1 wersja cuchła a ta ma cąłkiem inny zapach Mimo braku temperatury przy 1 wersji działała bardzo dobrze bo łagodnie. Skuteczność obecnej wersji będę mógł najwcześniej ocenić za nie krócej niż 2-3 tygodnie.
Dodam że na naklejce od dystrybutora znajdującej się na kartonowym pudełeczku składy są takie same na obu naklejkach(jak w pierwszej wersji) jednak oryginalnie wypisane składy na pudełeczku przez Gaspariego są również odmienne jak w przypadku słojów.

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2010-09-13 11:57:50

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2010-09-13 11:59:13

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a gdzie kupiles obie wersje?

podesle tamat Martainn-owi z tego co wiem podjadal, to udzieli bardziej kompletnej pomocy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Teraz jestem w pracy.
W domu będę w chacie to sprawdzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Obie wersje kupiłem w sklepie sfd Poprzednia wersja nie podnosiła mi wogóle temperatury a przy tej czuć że jest podniesiona. Może Gaspari podrasował ją

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2010-09-13 17:07:14

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mozliwe...
wiadomo jak to jest z tymi suplami z zza oceaonu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mam te 1 resztki.
Ale 1 też mi podnosi temp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Przy tej pierwszej wersji mogłem też mieć podwyższoną temperaturę ale nie odczuwałem tego dlatego nie mierzyłem, a przy tej całkiem inaczej zareagowałem gdzie skład faktycznie się różni. Być może Gaspari zmienił skład już na stałe, przy czym mam nadzieję że będzie nadal tak skuteczny jak poprzedni.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Do Gaspariego mam coraz mniej zaufania. Dziwna ta firemka jest. Wpadki jakieś, zmiany składu co chwila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
wuwu podbijam temat, bo mam taki sam problem tez bralem 1 wersje a teraz mam 2 o tym samym skladzie co u ciebie Powiedz jak na ciebie dziala? Lepsza gorsza? Tabsy jak przelamales roznily sie od siebie wygladem bebechów?

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Białko serwatkowe - jakie ma najlepszy smak ?

WHEY premium