SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Ja więcej robie na cyklu kreatynowym niż nie jeden sezonowiec na koxie. Bo liczy się przede wszystkim DIETA a w jej skład wchadzą równierz odżywki. Osobiście nigdy bym nie zrobił cyklu bez odzywki bo to strata kasy i zdrowia. Chyba , że niektórzy mają taka wyczesaną diete , zę nie potrzebują suplementów. Pozdrawiam

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19329 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158920
Odzywki nie sa konieczne...tym bardziej jak sie wali kreatyne nie przesadzajmy...no chyba ze wazymy powyzej 100kg to lepiej kupic odzykwe bialkowa...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta i trening jest, wymiary tez zadowalajace bo startowalem z baaaaaaaardzo niskiego pułapu......68kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki a ty gdzie pakujesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19329 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158920
Michal a no to lajt jak byles taka chudzinka kiedys
Ja cwicze w maniac gym...moze na zawodach sie zobaczymy 8-9 maja w golebiu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe w maniacu powiadasz, fajnie bylo, tez tam chodzilo dopoki ich z cenami nie powalilo, a teraz gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202
wszystko pieknie ladnie ale co to ma wspolnego z tym tematem ktory brzmi "metanabol" :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Bosh, sam bialystok tutaj. Jagiellonia ble. Legia power. A moze ktos chodzi na silke przy Lazienkowskiej?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 180
hej .. a ja tez chce teraz zazyc sobie jakiegos mietka .. tylko ceny sa rozne .. i trzeba miec gdzie kupic .. moze ktos mi sprzeda? oczywiscie jak najtanszego i 100tabletek :]

Zyj tak aby innym było bez ciebie nudno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaden problem, ale na priv musisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

co myślicie o tym cyklu

WHEY premium