SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malay Tiger NPP 100mg/ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
No i ok. To chciałem usłyszec.

Jak ktoś inny to robi to czemu pod marka malaya skoro tak na ten stary twierdzisz że narzekano?

Brak inwencji twórczej?
To samo genesis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Piszac wy***ka mialemlem na mysli ten malay co jest w PL ogolnodostepny. Czyli z zanizonym stezeniem. A krzychugod jak nie masz nic madrego do przekazania to najlepiej nie pisz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Toksyczny człowiek na ch...a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Idz ju spac ... za genesis zadali ponad 2 x tyle co zaa to - cena jak innych srodkow, dziala wiec nie wiem o co sie rzucasz. To nie temat o Genesis to temat o npp ktore ludzie testowali i chwala.

Jak uwazasz inaczej zaliz inny post i nie spamuj, moze Cie ktos doceni..

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
JAK O NPP TO NIE PISZ O MIXIE I PROPIE...
DOBRANOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Ja niebilem niewiem jak dziala, i raczej bil niebede, wiec z autopsji niedowiem sie jak dziala.
Jedna rzecz ktora jestem w stanie zauwazyc, jako slabszy uczestnik obrotu, to to ze reklama i usilnym utrzymaniem marki/obrona przed kazdym argumentem zajmuja sie te same osoby...

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Tak Cerber, konstruuje samochody a po godzinach dorabiam sprzedajac/robiac sok, bo w DE slabo placa i euro zle stoi


Wqrwia mnie po prostu to lobby tu na forum i korzystam z kazdej okazji zeby tepic przejawy niesprawiedliwej oceny. Mialem kontakt z marka wiec sie wypowiadam... reszta po prostu dziala na szkode z wiadomych przyczyn...


Jesli to bedzie rzeczowy argument nie pisne ani slowem, wszelkie pomowienia nadaja sie tu na paier toaletowy.

Uwazam ze kazdy under jesli ma dobre opinie ma prawo zaistniec, jeden hooy czy nazwya sie doda, staszek, malay, atomic, lyka, phoenix... Jesli dziala to bede o tym bebnil i mam w dupie ze komus innemu przez to mniej kasy wpadnie do kieszeni. Byla konkurencja i bedzie - dla naszego dobra.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Krzychu - ja nigdzie nie napisalem ze dorabiasz czy robisz sprzedajac saa.
Napisalem to co widze w kilku postach, a w tym to juz na masowa skale

Oczywistym jest ze forum jest po to aby dzielic sie swoimi opiniami, czy towar kopie, czy niekopie. A konkurencja to tylko i wylacznie pozytywny aspekt (dla nas uzytkownikow).

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ja tylko powiem krzysiu ze jestes w wielkim bledzie co do jakosci tego...

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a niby dlaczego jest w bledzie ja jaestem bardzo zadwowolony jak narazie
jak czegos nie braliscie to nie widze sensu wypowiadania sie chyba ze na wyglad mozecie ponarzekac bo jak dziala to nie macie pojecia skoro nie biliscie wiadomo ze to nie jest ten malay co byl bo to widac golym okiem ale dziala bardzo dobrze tez mam objawy po superce krew z nosa na treningu dusi mnie ostry kaszel po paru godz od strzalu libido w dol przy duzej ilosci testa

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-03-14 10:13:18

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa omka, prop eurochem, wino ddl 10mg, superanabolon spofa

Następny temat

masteron -elite , clen chinczyk %-)

WHEY premium