SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
Nolvadex stosuje się jako środek zasadniczy w leczeniu nowotworu gruczołu sutkowego lub jako lek pomocniczy-uzupełniający obok operacji, cytostatyków lub radioterapii.

U osób leczonych może wystąpić zanik miesiączki. Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania.
Nie należy spożywać alkoholu w trakcie leczenia, ponieważ alkohol wzmaga działanie preparatu.
Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Nolvadex stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków łącznie z preparatem należy przekonsultować z lekarzem.

niepożądane Lek jest na ogół dobrze tolerowany.
>1/100- Zaburzenia trawienne-mdłości, wymioty. Uderzenia krwi do głowy, poty. Zaburzenia menstruacji. Gromadzenie się wody w ustroju. Zbyt duże stężenie wapnia we krwi. Zmniejszenie liczby płytek krwi.
1/1000- Upławy oraz świąd pochwy. Ból w okolicy nowotworu. Zawroty głowy. Wysypka. Powstawanie zakrzepów krwi.
1/1000- Obrzęk jajników, wypadanie włosów. Zaburzenia w funkcji wątroby. Podwyższone stężenie wapnia we krwi u pacjentów z przerzutami nowotworu do układu kostnego. Osłabienie wzroku.


Do kupienia w każdym kiosku ruchu. Ale na twoim miejscu nie brałbym ze względu na upławy i świąd pochwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5093
Bez kitu ten świąd pochwy ..;/ z tym sie nie da żyć

NO PAIN
NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
to powie mi ktoś czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
Zuras91 moja laska to często ma ale jej skutecznie potrafię ulżyć Psycho86 jak masz gino, lipo to idź do endokrynologa a on jak uzna że trzeba leczyć to zapisze ci albo maść albo tamoxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
pakistan zdradz mi prosze dlaczego wybrales taka nazwe w awatarze to slowo kojarzy mi sie ze slowem kundel.pelno tu takich kundli chodzi gdzie mieszkam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ale ty rednose reinder masz problemy,nik pewnie od sustanonu 250

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Otoz to, a red face kojarzy sie z redneck, ktore poglady zreszta idealnie jak widac odzwierciedla
Gdyby nie ciapaci to by nie bylo taniej primki, deci i susty wiec odpier.dol sie od pateli
A zreszta kazal ci ktos mieszkac w east/south london zeby zaoszczedzic 10-20 L / week?
No gorzkiezale.pl z tym proponuje

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-10 04:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
nie mieszkam w londku w tym syfie panie obronco ucisnionych ciapkow.nigdy nie bylem rasista szanowalem zawsze wszystkie nacje dopki nie wyjechaem za granice.ty patrzysz przez pryzmat tego ze produkuja sterydy[jedyna ich zasluga].przytocze ci kilka faktow tak z pamieci.w tej chwili kazda rodzina arabska jest wielodzietna.robia sobie po kilka/nascie dzieciakow ktore potem musi utrzymywac panstwo bo starzy juz nie musza robic.tymczasem biali robia 1 moze 2 dziecialki i efekt jest taki ze za 30 lat my bedziemy w mniejszosci a oni beda rozdawac karty w europie.tak jak wielka brytania i francja wpuscily ich bo mysleli ze beda miec tania sile robocza a tu wielki ***.jak tylko dostali jakies prawa to juz nie chca robic nic i tylko czekac na jakies zamachy bo im sie nudzi.nie mowie sa na pewno wsrod nich dobrzy,wyksztalceni ludzie[jakies 15%] ale reszta to holota i tyle.wiem co mowie mieszkam tu juz 3 lata i poznalem juz ich wszystkie nacje.wiem czego sie mozna po nich spodzewac i napewno niczego dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mieszkam w angli od 4,5 roku nie bylem rasiata dopoki nie przyjchalem tu .... jestem dumny z tego ze jestem Polakiem a czarnych pakoli i innych wyebal bym najlepiej do afryki - banda pomylencow i tyle WHITE POWER !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
Red face bo jestem fanem pakistańskiego organonu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania

Następny temat

prop+wino+?+? Licze na wasze pomysly ;)

WHEY premium