SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2014/15

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Barca nieźle postarszyła przed półfinałem. Bayern dla odmiany chyba zasłona dymna, bo nędznie zagrali.
Juve niezły mecz i mimo iż nie grali w optymalnym składzie to jednak sporo grajków z podstawowego grało, Real po wyniku widzę ze chyba cięższy mecz miał niż Juve.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Barca w gazie, hohoho. Pep pewnie już główkuje.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Dzisiaj moim zdaniem najciekawszy mecz w tym roku, wczoraj juve wygrał, ciekawe jak dzisiaj Barca, mam przeczucie na dużo goli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Juventus wczoraj zagrał całkiem dobry mecz. W moim odczuciu był zespołem lepszym od Realu(choć ja mogę być nieobiektywny). Szkoda straconego gola, bo to jednak pewne ułatwienie dla królewskich, no ale grunt ze teraz to Real będzie musiał.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Juventus zagrał dobrze, szkoda straconej bramki. W Realu Beal, Marcelo, Ramos słabo.
Stara Dama mogła to wygrać nawet 3:1, no szkoda, ale ważne że zwycięstwo. Juventus Stadium nadal niezdobyte.
W rewanżu będzie ciężej, ale jeśli zagrają tak jak wczoraj, to o awans Turyńczyków można być raczej spokojnym.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Wczoraj piękny mecz Barcelony i Bayern już praktycznie bez szans na awans. Ciekawe kto w finale Real czy Juve?, z chęcią zobaczę el clasico w Berlinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ja nie bardzo. Liczę na Juventus bo po wczorajszym meczy ciężko podejrzewać by Bayern odrobił...

Niech się bawarczycy cieszą że mieli Neuera w bramce, bo gdyby nie on Barca zdobyła by 6,a moze i 7 bramek. Już w pierwszym meczu załatwili by sobie udany rewanż za hańbę sprzed dwóch lat.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
jeszcze barca może im w rewanżu pare bramek strzelić, Bayern będzie musiał się bardziej otworzyć. juve w finale z barcą to też mógłby byc dobry mecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
IMO będzie klasyk w finale mimo wszystko.

Messi co wczoraj robił to jest kosmos

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w treningu.

Następny temat

Rozmiar piłki

WHEY premium