SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2013/2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Żewłakow nie jest taki najgorszy. Nawet lubię ten duet komentatorów. Co do Juve to słabizna - nie pokonać Galaty u siebie..

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
Ten drugi gdyby solo komentował to było by spoko,a tak "łoś" psuje mi całe widowisko.

No Juve troche sobie pokomplikowało życie,bo nie wiadomo jak zakończą się mecze z Realem a w Turcji pewnie też łatwo nie będzie... .

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak sezon temu,też zaczęli od remisów z kim popadnie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
No zaczęli,zaczęli(oby przynajmniej i w tym sezonie zakończyli na tym 2 miejscu w grupie).Ale jak by nie było różnie może być .

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-10-03 01:29:19

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Cris Thug
Czy tylko mnie irytuje ten Żewłakow?


mnie tez okropnie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie słuchałem wczoraj Żewłakowa ale mnie irytuje od dłuższego czasu Szpakowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
Turasy poległy w Kopenhadze ,przez co w grupie B zrobiło się jeszcze ciekawiej.Z jednej strony Juve ma Real za sobą i mecz z Duńczykami u siebie,ale z drugie strony nie wiadomo jak Real podejdzie do pozostałych 2 spotkań (zwłaszcza tego ostatniego w Dani) no i Włosi mają punkt mniej od pozostałej dwójki walczącej o drugie miejsce w grupie.Będzie ciekawie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-11-05 22:59:26

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Oczekiwałem wiecej po Juventusie.
Dla mnie to srogi zawód żeby po 4 meczac być na ostatnim miejscu w takiej grupie.
Oczywiscie,z Realem nie zawsze się wygrywa i na tle pozostałych ekip Juve na tle Realu wypadł bardzo dobrze ale jednak z pozostałymi ekipami taka marka jak Juventus ma obowiązek wypaść lepiej.
Dobrze że Real teraz podejmuje Galatasaray,bo nie mają jeszcze awansu wiec jest szansa ze nie odpuszczą meczu. Juve przy założeniu że wygra z Kopenhagą wskoczy na drugie miejsce i wtedy wystarczy nie przegrać w Stambule i będzie awans

a co do samego meczu... Juve nie było by sobą gdyby nie jakiś absurd w dwumeczu z Realem. Ostatnio Vidal zapolował na kreta, teraz Caceres który asystował komu popadnie, nie ważne czy swoim czy królewskim...
ale z przebiegu gry mogę stwierdzić ze remis sprawiedliwy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196526
Borussia tvp,poległa.Co za tym idzie ma 3 pkt. straty do Kanonierów i makaronów ,więc jest całkiem możliwy scenariusz że nie wyjdą z grupy (oby) i skończy się wtedy maltretowanie Nas ich meczami

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tak skrótowo...

Chelsea znów poległa z Bazyleą Mourinho, o ile jeszcze będzie pracował w Londynie, za punkt honoru powinien sobie wziąć wysokie zwycięstwo przy następnej konfrontacji między tymi ekipami

Schalke się też nie popisało,przez to spadli na trzecią lokatę i w ostatniej kolejce muszą pokonać Bazyleę.

BVB plan wykonał. Musieli wygrać i wygrali. Nie chce mi się teraz patrzeć na dokładne wyniki poprzednich spotkań ale ciekawe jak to będzie wyglądało jeśli BVB ogra Marsylię a Napoli upora się z Arsenalem... w każdym razie końcówka w grupie ciekawa.

W kolejnej grupie Fc Porto dało ciała, chyba przegrali awans tym remisem. Mimo iż Atletico ma pewny awans z pierwszego miejsca to nie wiem czy odpuszczą mecz,a nawet jeśli to Zenit musiałby stracić punkty w Wiedniu.

No i Barca...mecz wtopiła ale awans mają.
Ajax dzięki wygranej za to musi wygrać w Mediolanie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kanał o skrotach

Następny temat

waga, a szybkość

WHEY premium