SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz endokrynolog Wrocław

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 83
Czesc, szukam jakiegos dobrego endokrynologa co pomoze mi wrocic do pelnej sprawnosci po 2 latach brania Testosterone enanthate.
Probowalem juz u jakiegos losowego lekarza i nie podołał, uznał ze jestem ciezki przypadek i nie wie jak mi pomoc.
Macie kogos polecic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Poszukaj w necie jest kilku specjalistów z dobrymi opiniami ,tak samo cię zdiagnozuje przez neta jak i twarzą w twarz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Swoją drogą co to za endokrynolog co uznaje że nie jest w stanie pomóc. Tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Tego nawet nie komentuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 83
Właśnie przez neta każdy mi mówi zebym udal sie na wizytę stacjonarna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A jak ma Ci zbadać palpacyjnie jądra przez net?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku po testosteronie

Następny temat

HCG pytanko o ilosc

WHEY premium