SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz - jakiego wybrać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
kilak schorzen mam i nie wiem gdzie wystartowac najpierw.zaczne od:
1-od szyji do ledzwiowego mam dyskomfort w kregoslupie.jakies trzaskanie,uczucie ze jest ciasno i nei wygodnie -rozciagam sie przeciagam to strzela ,cignie tak nie przyjemnie i mam takie miejscowe uczucie sztywnosci.<tak najgorzej toszyja i miedzylopatkami do dolnego ledzwiowego><mam to pare lat
2,lewa noga mialem 3 razy w zyciu lata temu skrecona kosytke lewa -chrupie trzaska przeskakuje i troche boli od zewnatrz pod kostka i blizej konca piety-mysle ze od tego mam uczucie ciepla w kolanie i jak chodze to ono nie boli ale czuje ze jest cos nie tak jakby tak mocniej sie w tym stawie cos dociskalo i w tej samej nodze bioderko zaczyna czasem pobolewac.
3,tragedia od czasu do czasu wypadaja mi barki ale od razu same wskakuja pozniej tylko przednia czesc lekko pobolewa przez tydzien dwa ale wszycho moge robic<mysle ze to mimo przeciazen na silowni jest spowodowane zwyrodnieniem kregoslupa>ale nie wiem podpowiedzcie?
4no i 2 lata temu zerwlem w leej rece dluga glowe bicepsu zostala tylko krotka i zastanawiams ie jak ja rehabiitowac bo jak mocno napinam to co zostalo to dostaje bolesnego skurczu tego bicepsa.
wiem ,ze nie jest dobrze 7 lat targalem ciezary w silowni i wazylem 115kg.wzrost 189<sporo otluszczony bylem,>jadlem tylko nabial chleb i banany oraz tunczyka-to tak w skrocir zero warzyw.teraz jem inaczej ale zdrowie siada amam dopiero 30 lat wiec pytam gdzie do kogo i o co pytac -od kogo zaczac.chodzilem kilak miesiecy nabasen dzien w dzien ale nic lepiej-moze to jakas choroba?moze trzeba jakies badania krwii zrobic???
pytam bo lekarz zawsze mowi zeby brac aspirynke i zadnych baan mi nie robi ?-mam isc prywatnie

kolagen

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
ortopeda
swoją drogą to rozlatujesz się stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
jest kiepsko doputy cwiczylem bulo oki ale kontzja barku najpierw potem kostka i byla luka potem wrocilem ale kur.a kregiel trzasnąl i tak przestalem cwiczyc a tu coraz gorzej-ruszam sie sprawnny jestem ale jak dlugo potem co operacja za operacja to kompletna klapa trzeba chyba przejsc na wegeterianke i zrzucic ze 20 kg moze sie polepszy wtedy teraz waze 104 od p[aru lat.pozdro wale wiec do ortopedy

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam no widze ze nie jest za fajnie. Ogolnie to trzeba by troszke pogrupowac te schorzenia. Najpierw zaczolbym leczyc kregoslup bo od niego pozostale dolegliwosci sa. Przede wszystkim trzeba usunac przyczyne ktora w nim tkwi. Od silowni troche sie zrobil sztywny i pewne kregi sa przyblokowane. Trzeba je odblokowac, znimknie wtedy strzelanie i bole miedzy lopatkami. Skrecona kostke trzeba cwiczyc cwiczeniami stabilizacyjnymi, to samo bark.
Moja rada dobry prywatny gabinet rehabilitacji i terapii manualnej

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Tak na prawdę to nie wiadomo co jest w Twoim przypadku problemem. Potrzebujesz konsultacji reumatologi/internisty, ortopedy, fizjoterapeuty, być może psychologa. Ja bym wybrał tę kolejność.
Twoje problemy mogą być spowodowane np. jakąś mniej znaną infekcją, a w takim przypadku i ortopeda i fizjoterapeuta mogą Cię wtedy leczyć bez końca. I z daleka od przeciętniaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 6
Polecam dobrego ortopedę. Mam świetnego w Krakowie wyleczył mi kolano do tego stopnia, że mogę normalnie funkcjonować. Polecam doktora Rafała Więcka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spłycenie lordozy szyjnej.POMOCY!!

Następny temat

czeste oddawanie moczu

WHEY premium