SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs na sędziego

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Witam wszystkich . Chciałbym zrobić kurs na sedziego piłkarskiego wiem , że takowy można zrobić od 16 lat . Pochodze z dębicy . Szukałem w googlach różnych info na ten temat lecz nic nie znallazłem . Gdzie się udać żeby zapisać się na taki kurs i kiedy się on zaczyna mniej więcej :P??

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Słabo szukałeś :) Podpowiedź: masz temat w tym dziale i jest on podwieszony na samej górze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
tam są kursy instruktorskie a ja potrzebuje sędziowskich :):)

Zmieniony przez - VOLDEMORD w dniu 2009-08-17 09:52:59

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Hmm czyli nikt mi nie pomoże? :(

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
musisz udać się do najbliższego OZPN-u. Tam Ci wszystko powiedzą. kurs trwa około 3 miesięcy. Kończy się egzaminem teoretycznym i sprawnościowym. Musisz mieć ukończone 17 lat i chodzić do szkoły która kończy się maturą ;)

Tyle Szans Ile Odwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga SFD 2009/2010

Następny temat

Zostać piłkarzem w starszym wieku?

WHEY premium