SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs Trenerski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
mam takie pytanko ... moze ktos z was skonczylem taki kurs .. moglby mi przyblizyc dokaldnie o c o w nim chodzi itp ile kosztuje ... egzaminy jakie sa ... chodzi mi hmm wieceie zeby np w skzole moc trenowac ... zaczkow, trampkarzy.. czy to nie ma roznicy miedzy np seniorami a zaczkami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak . Przeczytaj sobie dokładnie na stronie PZPN . Chyba miec za sobą lub aktualną kariere piłkarską na DOWOLNYM szczeblu . wystarczy że w przeszłości grałeś gdzieś .
A na AWF jest jakiś kierunek instruktora piłki nożnej .

Dzisiaj Mundial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe, chyba spróbuje, ale za 5 lat, jak skończe studia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja w tym roku szkolnym rozpoczynam kurs instruktorski

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo pewnie z Wawy jesteś :D, ja bym musiał dojeżdżać, a mam sporo km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64
Macie jakieś wiadomosci na temat tych kursów, też mam zamiar trenować mlodzików i juniorów, a w przyszlośc seniorów. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Odswiezam temacik :) :) Poniewaz mam kilka pytan :) :) Mam zamiar zrobic sobie kurs instruktorski pilki noznej i mam kilka pytan :) Co moge potem robic ??? Bo ja wyczytalem tak:
"3) zobowiązanie do zatrudniania, począwszy od l lipca 2004 roku, szkoleniowca posiadającego co najmniej uprawnienia:
a) trenera II klasy - w III lidze,
b) instruktora - w IV lidze, klasie okręgowej.
c) animatora - w klasie A oraz w klasie B."
Czyly moge byc trenerem w okregowce i w IV lidze Klasie B i A tak ?? Aby trenowac druzyny mlodziezowe nie trzeba miec zadnego kursu tak ??

Mam jeszcze jedno pytanko apropo rekrutacji :)
doczytalem sie na strnie AWF ( http://www.awf.edu.pl/go.php?d=studia&id=kursy_instruktorskie_i_trenerskie&l=podyplomowe,nowe_podyplomowe) 

"Rekrutacja ciągła. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń."

czyli nie ma poczatku kursy i jest ciagly nabor nie czaje mozna sie na ten kurs nawet teraz zpaisac czy jak to jest bo nie czaje :) :)
Z gory dzieki za odpowiedzi

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
nie wiecie czy można isć jak się spończy 17 lat?

jestem zaj**isty:D<lol2>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Wszędzie gdzie sprawdzałem trzeba mieć ukończone 19 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
mam takie pytanie czy zeby zostac trenerem trzeba byc pilkarzem bo wyczytalem ze trzeba byc zgloszonym jako pilkarz a z tym raczej nie mam szans w zyciu bardziej stawiam na nauke pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
http://www.pzpn.pl/kursy_trenerskie.php

Na tej stronie wyraźnie napisane jest, że aby zostać trenerem UEFA B, lub instruktorem należy m.in.:

"Przedstawić zaświadczenie wystawione przez macierzysty okręgowy lub Wojewódzki Związek Piłki Nożnej stwierdzający udział zawodniczy w rozgrywkach OZPN lub ZPN dowolnego szczebla."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

kolano pomocy

WHEY premium