SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię lub przyjmę 2 hantelki lub sztangę OPOLE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1712
Siema, ćwiczę rekreacyjnie pare lat, z częstymi przerwami(bo lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę, jeździć na rowerze) w domu, bardziej takie lajtowe ćwiczenia, jakieś pompki, brzuszki, grzbiety itd., które dały mi bardziej większą sprawność, niż masę. Chciałbym teraz zacząć jakiś porządny trening i zwiększyć swoje BMI Dla mnie siłka to niemały wydatek, więc chciałbym dalej ćwiczyć w domu ale np. z hantelkami ewentualnie sztangą(jednorazowy wydatek) Interesują mnie hantelki po ok. 10kg ewentualnie jakaś sztanga+20-30 kilo. Napisałem w temacie "lub przyjmę" , bo jeśli ktoś ma jakiś sprzęt którego nie używa, to w imię sportowej solidarności mógłby mi coś podarować. Ogłoszenie dotyczy głównie Opola(albo jak ktoś bywa czasami w Opolu), bo koszty przesyłki drogo wyjdą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
witam ja sprzedaje bardzo tanio własnej roboty krutkie gryfy jesli chcesz mozesz kupic 16 zł za 1 gryfy koszt przesyłki 11 zł wiec tanio wychodzi na poczatek juz bys cos miał
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=168722050 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
sorki 16 zł za 2 gryfy jak cos pisz na gg 1979946
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HURT SIMPLUSY

Następny temat

Ktoś to kupował?

WHEY premium