SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kregoslup szyjny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Tu jest jakiś artykuł na temat zespołów szyjnych: http://www.chinmed.com/praktyka/prakt_art/migrena_szyjna.htm
Leczy się tak ja pisze Gita, zachowawczo, a operacyjnie w przypadku niedowładów itp.


Zmieniony przez - kradam w dniu 2008-11-04 21:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Kradam, dzięki, ale od kilku dni nic nie robię tylko czytam i czytam na ten temat, więc ten artykuł tez obczytałam, choć niektóre stwierdzenia sa dość ryzykowne, co do terapii manualnej nie jestem przekonana, choć nie ukrywam, że byłam kilka razy, bo ból był tak silny, że było mi wszystko jedno. Pan od terapii manualnej stwierdził, że to podwichnięcie kręgu, a jak wyznałam mu, że poszłam na RTG powiedział, że szkoda kliszy.
Joga, no cóż... ćwiczyłam ja ponad 10 lat i myślałam, że do siedemdziesiątki bede czuć się jak młody bóg, a tu kicha! Te asany, które zalecają nie nalezały do moich ulubionych, bo czułam jakies negatywne skutki własnie w obrebie szyi, a dzisiaj to już w ogóle nie wyobrażam sobie bym mogła je wykonać

Zmieniony przez - Gita w dniu 2008-11-04 21:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
zbawinny wpływ jogi na narzadu ruchu to stereotyp . Polceam Pilates.

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Moja ciotka ma problemy miednica-płaskokoślawośc-dyskopatia etc. I mówiła z,e polecali jej joge i jak mi pokazywała niektóe ćwiczenia to mi gały wyszły , jakby jescze poćwiczyła z 10 lat ot by miała kregilenie gorszą od pudziana:D

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Akurat tak się składa, ze Pilates ma wiele wspólnego z jogą, poza tym jeste wiele szkół jogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
tzn to ,ze pilates ma niewile wspólnego z joga to tylko dobrze:D

A sam pan joseph tworzac swój zestaw ćwiczęn zaczerpnął pare z jogi jednak :)

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Nie bedę się spierać, bo zbyt mnie głowa n********a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
a czy moj wynik moze swiadczyc o zmianach zwyrodnieniowych, czy te niestabilnosci moga miec powiazanie ze slabymi nerwami utrzymujacymi kregoslup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
No świadczy, ale co z tego?
Co do tej niestabilności, to nie rozumiem pytania. Chyba coś pokręciłeś z tymi nerwami. Swoją drogą miałeś jakiś uraz, masz jakiś problem z tkanką łączną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
kradam
chodzilo mi o miesnie a nie o nerwy.

zmiany zwyrodnieniowe beda postepowac z czasem jeszcze bardziej?

jezeli chodzi o urazy to 4 lata temu podczas stawania na glowie nie utrzymalem ciezaru ciala i calosc poszla na glowe/kark. oczywiscie przewrocilo mnie na bok ale wczesniej lekko gruchnelo w obrebie szyji. poza tym czesto stawalem na rekach/sport extremalny - le parkour/deska. jednak zaprzestalem tego jakies 2 lata temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reakcja nerwicowa na szczepienia na zoltaczke wszczepienna?

Następny temat

Krótkie Plecy (kregoslup)

WHEY premium