SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja ręki ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Wczoraj byłem 1 raz na siłowni. Ćwiczyłem na małych obciążeniach, jednak kiedy zacząłem podnosić hentle na zmianę lewą i prawą ręką po paru podniesieniach musiałem je odstawić bo poczułem jakby mi przeszedł prąd po lewej (silniejszej) ręce. Już kiedyś tak miałem jak ćwiczyłem w domu ale myślałem że po jakimś czasie mi przejdzie. Niestety tak sie nie stało.

Proszę o pomoc. Co mam z tym zrobić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Możliwe przyczyny:
1. Uwięźnięty nerw obwodowy.
2. Nierozciągnięty mięsień.
3. Dysfunkcja mięśnia.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Więc co mogę zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Rozgrzewać się na następny raz ! Narazie zrób przerwe 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1526
a gdzie ten ból występuje? ból występuje tylko jak ćwiczysz biceps? boli tylko kiedy coś podnosisz tą ręką? sprecyzuj bardziej ten ból. Bo z opisu wynika że prąd przechodzi i potem jest dalej wszystko w porządku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żylaki

Następny temat

Nie mam sił!!

WHEY premium