SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konsola SONY PS2 Taniocha

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
Witam Serdecznie

PS2 Silver
Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest grać na konsoli PS2 przez internet?

Mój zestaw umożliwia taką opcje, jest z pewnościa jednym z nielicznych do których możesz podłączyć Twardy Dysk HDD i zgrywać gry by potem bez kłopotu je odtwarzać, nie musze wymieniać korzyści takiej możliwości

Konsola PS2 nie wymaga większej reklamy, wg mnie jest liderem jeśli chodzi o konsole

Zestaw jak na zdjeciu

2 pady DualShock 2 Sony

Kabel 1,5m Dzieki któremu możesz wygodnie położyć się dalej od konsoli niż dotychczas

Gry: FIFA 09 , NFS UNDERCOVER Stan Idealny
Tekken 4 , Time Splitters Stan B. dobry

Kierownica COMPRESSOR SUPREME

Networ Adapter dzieki któremu grasz przez internet i mozesz podączyć dysk HDD wraz z oprogramowaniem

Pełne okablowanie

Mankamentem jest to że w jednym z padów zacina się przycisk X ( sprzedaje jako uszkodzony)

Nie posiadam Oryginalnych pudełkek do konsoli

Jak widać na zdjęciach nie posiadam przedniej blaszki

Możliwość odbioru osobistego

gg 2721314

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/210d63b6eb1cf092.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e0f3cec8201326a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/025ae16f72292d02.html



Zmieniony przez - hathaway w dniu 2010-01-13 21:32:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
cena

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
każda konsola ps2 ma mozliwosc grania przez internet wiec nie wciskaj ludziom kitu

a wersja silver jest zdecydowanie gorsza od tradycyjnej widac najlepiej po cenie nowych konsoli

allegro.pl/item885874219_sony_playstation_2_slim_2_pady_6_gier_64_8mb_bdb.html

tutaj moja aukcja

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
Drogi Sting89 "każda konsola ps2 ma mozliwosc grania przez internet wiec nie wciskaj ludziom kitu"

Otóż się szeroko mylisz jedynie Konsole Slim mają wbudowany Network Adapter w Wersjach FAt niestety owego nie ma,

Proszę nie zaśmiecaj tematu twoimi aukcjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
cena 400zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Za 250 z kw wezmę. Jak za sprzęt nie wiadomego pochodzenia to dobra oferta. Jeżeli teraz się na to nie zgadzasz zgłoś się jak zmienisz zdanie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprzedający ma racje bo do ps2 fata trzeba mieć network adapter cena tylko tego urządzenia ,najtansze to 170zł no i w duzej ps2 można grac z dysku za pomocą właśnie network adaptera bo w slimie to przez usb można pograć ale nie każda gra jest kompatybilna,tyle ze ps2 slim możne rzeczywiście mieć internet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobra cena ci co pisza ze drogo to nie maja pojecia nic o ps2 zwłaszcza jak w komplecie jest network adapter cena min adaptera to 170 ZL a i po 200 stoja, a przecież jeszcze jest konsola programy i gry cena jest ok wystaw na alegro moment i ktos ja weźmie przez wzgląd na network adapter i dysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A po kiego .... mi ten adapter?

Ja chcę tylko pograć.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-01-14 13:36:03

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a do czego to jest jak nie do grania tyle ze z dysku,jak ci nie pasuje to kupuj od kogoś innego i tyle .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Playstation 2 SLIM - ALLEGRO LICYTACJA

Następny temat

Wymiana Stoprocent czacha Diamond

WHEY premium