SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam 2,5 miesiąca temu pisałem na tym forum że odczuwam bóle w kolanie jak się okazało miałem naderwane więzadło właściwe rzepki w lewym kolanie jestem już miesiąc po rehabilitacji i po ponownej wizycie u ortopedy. Lekarz stwierdził że jestem zdrowy a rezonans magnetyczny stwierdził że więzadło jest całe ale lekarz powiedział że napisze mi kolejne zwolnienie z w-fu do końca semestru. Tydzień temu poszedłem na sks z koszykówki (nie mogłem już wytrzymać psychicznie po 2 miesiącach bez grania)i nie oszczędzałem się grałem tak jak przed kontuzją i na drugi dzień lekko zaczęło pobolewać mnie kolano nie tak jak przy urazie ale lekko. A jeszcze na tej wizycie lekarskiej o której pisałem lekarz przepisał mi ten lek http://naszeapteki.pl/product-pol-4211-Arthron-complex-60-tabletek.html obecnie ziadłem już jakieś 15-20 tabletek. I tu jest moje pytanie czy mogę po zjedzeniu wszystkim tabletek kupić coś jeszcze by w końcu zakończyć ten cholerny uraz i może jakieś porady jak przyspieszyć i wyleczyć to kolano w 200%.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
możesz kupić,a możesz nie kupić.Różnicy i tak nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a coś byś polecił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
odpoczynek i powolny powrót do grania,nie może być bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale coś z leków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
leki w niczym nie pomogą,to pic na wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Wrócić po kontuzji i odrazu na 100% grać to lekka głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
dokłądnie, leki nie są tutaj istotne. Ważne żeby osłabione kolano powoli przyzwyczajać do wysiłku. Nawet jak się nafaszerujesz całym pudełkiem i potem zrobisz maraton to kolano siądzie po całości. A kosz to chyba jeden z najbardziej obciążajacych sportów na kolana... Zacznij powoli, może krótsze treningi i nie tak dynamicznie a po 1mc będzie już spoko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapach potu amoniak

Następny temat

przeszywający ból głowy

WHEY premium