SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelto Oszukujeeee ???

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
chodzi o to iż miałem zamiar kupić bramę do domu hm1 :) która kosztowała 1200 zł z przesyłką :) a już dziś kosztuje ona 1700 zł z przesyłką , czy ktoś wie może o co w tym wszystkim chodzi :)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
Hm ale raczej stałych klijentow odstarszy taki trick z przekreslona cena

np. HD12

Cena 89.00 PLN (przekreslona)

(aktualna cena) 75.00 PLN

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
promocja może była i sie skończyła już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
była promocja od kiedy ja wprowadzili:) ponad pół roku a teraz ta cena jakas z kosmosu :D tak samo suwnica :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W temacie „Idą święta idą podwyżki?” było info do kiedy są promocyjne ceny

„A co do pytania o cenę HM1 i HM2 - do końca stycznia 2011 roku obowiązują ceny które są na Allegro, ponieważ są to niższe ceny promocyjne, na wejście tych dwóch maszyn na rynek Więc jak planujesz zakupy to radzę do końca stycznia 2011 się wyrobić, bo potem będzie zmiana ceny maszyn Kelton HEAVY, jeszcze nie wiem jakie dostanę kalkulacje. Będę informować na bieżąco.”

Mi się udało kupić wszystkie maszynki w normalnych cenach

Cena za transport ze 100zł na 250zł masakra

Jeśli kelton nie wprowadzi POT’y jak ma marbo to słabo to widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
KELTON idzie teraz w stronę PRO pewnie, dlatego taki wzrost cen produktów HOME/HEAVE.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozliwe ale to oznacza porzegnanie sie z ta marka...;/ skoro marbo jest tansze ma POt-y i spawane wszystko w 1 czesci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814
Ostatnio bróbowałem u keltona kultona kupić niezły zestawik do domu, a pani jak mi ceny policzyła, to w sumie razem z transportem wyszło mi drożej jakbym sobie każdy z elementów zestawu kupił na osobnych aukcjach które mają na allegro łącznie z transportem, wciskając mi jeszcze kity że dostałem super promocję. Rack był na allegro o 122 zl tańszy niż mi proponowano a gdy powiedziałem,że tak jest to zdjęto aukcje. Dałem sobie z nimi spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest polska:) walki sie zdazaja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Mogł♥a być na allegro stara promocja jeszcze. Było trzeba zamawiać a nie się pytać

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
kurde odkładałem sobie i właśnie kiedy już uzbierałem całą sumę to podwyższyli cenę ;/ masakra ... ale skoro oni tak wyskoczyli w górę to pewnie sporo ludzi się od nich odsunie :) więc troszeczkę na tym stracą a ja poczekam najwyżej na promocje albo kupię coś innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349
Napisz maila z prośbą o wycenę i jakiś rabat, ja tak zawsze robię i zawsze jakieś zniżki dostaje nie raz za rabat mogłem kupić coś jeszcze. Z Keltonem można się dogadać a ceny może nieraz wynikają po po prostu z wyższym vatem lub ze wzrostem materiałów i chcąc nie chcąc muszą cenę podnieść aby nie być stratnym :)Na pewno czym więcej zamówisz to więcej dostaniesz zniżki na sprzęt:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rabat ?

Następny temat

Który wyciąg lepszy?

WHEY premium