SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Krzemiński MIXED MARTIAL ARTS

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Witam,

Do gali pozostało 8 dni, najcięższe treningi mam już za sobą.
Przyszły tydzień to już luźna niezbyt intensywna praca na złapanie świeżości i zaleczenie drobnych urazów nabytych podczas sparingów.
Za mną dość długi cykl przygotowań bez dłuższej przerwy po ostatniej walce, tym bardziej ważne jest żeby nie przekroczyć granicy jaka dzieli szczytową formę a przetrenowanie, staram się przede wszystkim słuchać własnego ciała.
Odpowiednia dieta jest również bardzo istotnym czynnikiem moich przygotowań.
Na co dzień ważę ponad 90kg, na 4 tyg przed walką staram się już bardzo starannie bilansować moje posiłki tak aby na dzień przed walką osiągnąć limit 84kg.
Przy dwóch treningach dziennie moje zapotrzebowanie na energię jest naprawdę spore mimo to nie mogę przesadzać z ilością węglowodanów aby osiągnąć wymagany limit wagowy.
Jeżeli chodzi o suplementację, nie zapominam o białku wysokiej jakiosci High Whey Protein Isolat
Świetnym produktem jeżeli chodzi o sporty walki i nie tylko jest Stamina Booster
Po każdym treningu priorytetem jest są dla mnie węglowodany Vitargo które uzupełniam elektrolitami w bardzo wygodnej formie

Dużą uwagę przykładam do ochrony stawów, uzupełniania witamin i minerałów, podstawą w mojej suplementacji jest również ZMA które zapewnia mi zdrowy sen:) a także wiele innych produktów które znajdziecie na stronie www.activlab.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
poza walkami cwiczysz na siłowni? robisz typowa siłe? jak tak jak wyglada trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234795
no ladny zestawik masz supli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ostatnio Kamil wypił podwójną porcje STAMINA BOOSTER i krzyknął

"Dobra, czas komuś wpieeerdolić!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
WITAM...
DO GALI DWA DNI, JUZ JUTRO WYJEŻDŻAM DO INOWROCŁAWIA NA OFICJALNE WAŻENIE I KONFERENCJĘ PRASOWĄ...
DZIŚ RANO MIAŁEM JUŻ WAGĘ 83,9 KG...
TO ZADANIE JUŻ WYKONAŁEM WIEC ZBIJANIE MAM Z GŁOWY:)
DLA ZAINTERESOWANYCH LINK PROFILU FIGHTERS CLUB...
ZNAJDZIECIE TAM BIEŻĄCE INFO NA TEMAT GALI I ZAWODNIKÓW ORAZ JUTRZEJSZĄ RELACJE Z WARZENIA... ZAPRASZAM


https://www.facebook.com/FightersClubMMA 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
WYWIAD NA DZIEŃ PRZED GALĄ...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
A TUTAJ WYWIADZIK ZARAZ PO WALCE ZACHĘCAM DO OBEJZENIA:)

Każdy kto oglądał wczorajszy pojedynek Kamila Krzemińskiego z Adamem Pachuckim, zajmował jedno z dwojga stanowisk: zachwycał się prawdziwą wojną w oktagonie lub dziękował Bogu, że nie musi walczyć jako zawodnik MMA. O pokazie fajerwerków i planie na walkę, porozmawialiśmy z Kamilem dosłownie kilka minut po zwycięskim występie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
VIDEO Z WALKI:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
9 listopada w Inowrocławiu zadebiutował mocny gracz na rynku, organizacja MMA Fighters Club i ich debiutancka gala.

W walce wieczoru miał zmierzyć się kontrowersyjny Bob Sapp, jednak uraz zmusił organizatorów do odwołania jego walki z Marcinem Świtalskim. Nie ma co ukrywać że właśnie to starcie ściągnęło publikę do hali i zapełniło ją prawie do ostatniego miejsca.

Jednak zgromadzeni kibice nie mieli na co narzekać bo rozpiska gali wyglądała imponująco. Już pierwsza walka rozgrzała publikę do tego stopnia że brak Sappa poszedł w niepamięć. I mimo że miejscowy zawodnik Adam Pachucki poległ po szalonej wymianie ciosów na miarę starcia Stann-Silva to publika potrafiła docenić Kamila Krzemińskiego nagradzając go brawami. Warto dodać że Inowrocławska publika dopisała nie tylko frekwencja ale także zachowaniem i wiedza MMA. Nie było buczeń gdy walka znalazła się w parterze, a wręcz przeciwnie, zawodnicy otrzymywali gromkie brawa.

Na tejże gali byliśmy także świadkami nokautu roku w Polskim MMA. A wszystko dzięki Bartłomiejowi Kurczewskiemu który fenomenalnym kolanem trafił próbującemu go obalić Sebastiana Grabarka.

Warto także nadmienić kolejną wygraną Pawła Pawlaka nad Mateuszem Strzelczykiem. Reprezentant Gracie Barra Lodź imponującymi łokciami zmusił sędziego Łukasza Bosackiego do przerwania walki i dopisał dziesiątą już wygraną do swojego nieskazitelnego rekordu.

Zawodowy debiut MMA ma już za sobą dwukrotny olimpijczyk w zapasach Bartłomiej Bartnicki który po chwili od rozpoczęcia walki w imponujący sposób obalił Sandora Kissa i tam odklepał go kimurą.

W walce wieczoru Bydgoszczanin Michał „Longer” Andryszak w wielki stylu rozprawił sie z dużo wyżej notowanym i doświadczonym Rosjaninem Bagą Agaevem nokautując go już w 62 sekundy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROJEKT MASA VOL.3 DT PARAMARIBO2

Następny temat

PROJEKT MASA VOL. 3 DT HOP

WHEY premium