SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 Final 2008 - stream gali na żywo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Przecież wiem że to kakuda ale to cienias 1,50 w kapeluszu

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8109
A no wybitny to on nie jest, może ze względu na warunki fizyczne(takie jak Melvin-174cm). Rekord też nie budzi respektu-10/6/0, ale większość jego wygranych walk kończyła się przez KO w pierwszej rundzie! Pozatym, gdyby Hari się choćby krzywo popatrzył popadłby w duuże kłopoty. Raz to że out z federacji, 2 wpjerdol, 3- kosa z yakuzą . Co do samej walki, już wiem czego nie lubie Remka. Za te jego bidne ślepka, jak u kota ze szreka. To jak Bob Capp go napadł, to znowu jak Choi go udeżył gdy ten leżał... Brzydki to był finał. Gorszy niż te z udziałem Schilta.

Zmieniony przez - gangstaaa w dniu 2008-12-06 20:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
pieprzenie, ze Remy udawal jest nie na miejscu. Stompa dostal konkretnego, wg. mnie bardzo niebezpiecznego (czego poczatkowo nie bylem pewien, ale utwierdzily mnie dokladne powtorki). Hari jest co najmniej niepowazny, a mowiac mniej oglednie zachowal sie jak skonczony kretyn. Oczywiscie pozostaje niedosyt, ale uwazam, ze Flying Gentelman zasluzyl na tytul. Poza tym gdyby Hari nie zrobil tego, co zrobil to i tak mialby duze szanse na przegrana. Stoczyl dosc ciezka walke polfinalowa i na pewno byl w mniej korzystnym stanie fizycznym niz Remek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Moim zdaniem Hari był lepszy, mimo iż leżał w pierwszej rundzie na deskach. W drugiej postąpił idiotycznie, za bardzo się wkręcił i schrzanił wszystko.
Stomp dla mnie nie wyglądał groźnie. Był zadany z takiej pozycji i taką częścią stopy, że wiele krzywdy wyrządzić nie mógł - tak myślę.
Według mnie Remy symulował, chociaż pewności nie mam. Zawiodłem się zarówno na Harim, jak i na nim.

To był finał dwóch zawodników. Szkoda tylko, że chociaż miażdżyli swoich wcześniejszych przeciwników, jakoś nie pokazali klasy walcząc ze sobą.
A walka była na początku bardzo ładna.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Bonjaski smciemniał jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Ten stomp nie mógł by groźny bo zauważcie że nie nadepnął mu na twarz ani w tył głowy tylko w bok a jego głowa po tym nawet nie dotknęła maty nie mówiąc o tym żeby się odbiła, silva i rua robili po 5,6 stompów na twarz i ich przeciwnicy szybciej się podnosili od Remyego. Zawiodłem się na nim jeżeli jest taki silny to mógł to pokazać i walczyć dalej po żóltej kartce dla hari`ego miał dużą przewage punktową. Teraz będzie się mówić dalej że jest słaby a te 3 mistrzostwa mu się nie należały gdyby wygrał z Harim w walce pzyznałbym że jest dobry. A Hari pokazał że jest jeszcze szczeniakiem i musi dorosnąć do mistrzostwa.

Remy Bonjasky 3 krotny mistrz K1:
-2 razy wygrał gdy K1 miało najcięższy okres i nie było dobrych zawodników
-raz wygrał przez dyskwalifikacje przeciwnika.

No mercy for Nobody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Astma a MMA

Następny temat

Bokser DAVID HAYE mówi o MMA

WHEY premium