SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTUZJA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no wiesz u mnie ślad nadal został - a minęło już 8 lat

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
no wiesz hehe Boofi ( nie wiem czy dobrez napisałem ) z tą twoja pierwsza opcją - z tymi sterydami czy co to było - to hehe bez komentarza bo chodźby nie wiem co nie mam zamiaru sie zadnych ******ł brać.
Druga opcja to jzu "normalna" chodź wiecej w niej rady lekarskiej niz koleżeńskiej - cos podobnego do porad OBLEX'A - ale i tak dzieki.

Skręcenie mam od piątku wieczorem. Opuchlizna była moze do niedzieli. Dzis tylko troszke jest kostka wieksza ale boli :-/ Nosze ściągacz i smaruje maścią ARCALEN. Wiecie ostatni okres ( 2 tyg ) to chyba nałapałem sie wielu kontuzji bo oprucz tej kostki to w tamten wtorek wybiłem sobie kciuk a w sobote zrobilem sobie cos z barkiem ale z tego wszyskeigo najbardziej boli ta kostka. Chce jechać na te zawody i chodź to będzie moj debiut to mam nadzieje ze adrenalina, stres i inne czynniki ktore będą mi towarzyszyc na zawodach dzieki nim zapomne jakos o tej kostce. Tylko mam nadzieje ze koleś mi nie zrobic zadnej dzwigni na tą koskte bo jak zrobi to na pewno pujdzie do gipsu na długo czas :-/

Dzieki za porady.

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
z tymi sterydami to nie cykl nie pękaj, tu nie chodzi o wielkie dawki, mozliwe ze cos na bazie sterydu juz kiedys zazyłes nawet o tym nie wiedzac

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
oska ale sama świadomosc tego mnie juz jakos przekonuje zebym tego nie robił. Poprostu nie i koniec :P hehe

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ale ty nei masz nic robić , to jest specjalna metoda ...
masz brać NLPZ'y a nei kortykosterydy czyli metoda tradycyjna !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
gdybym jeszcze wiedział co ot jest te NLPZ'y hehe zostaje przy normalnych metodach

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A lekarza masz od czego?

Idź do lekarza prywatnie jak masz pieniądze,tylko powiedz w czym rzecz że na zawody chcesz jechać i nie ma mowy o gipsie,to co tutuaj pisałeś na forum.

Gość dostaje pieniądze za wizyte więc jego obowiązkiem jest udzielić porady,na żaden szpital państwowy sie nie zgadzaj.przepisze ci lekarz co i jak i sprawa załatwiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
jak masz pieniądze :-/ Do prywatnego jade przed zawodamy zeby mi zaświadczenie dał ze jestem zdolny, bo jak pujde do poradni sportowej to moge czekac 2 miesiące na takie cos.

Co do kostki to porobnie te "domowe" metody a po zawodach gips najwzyej

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
NLPZ = Niesteroidowe Leki Przeciwzapalne

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
boofi, 8 lat przy skreceniu? odpryski ? sciegna, wiazadla czy co? bo nie lapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żołądek przy zakwasach utrudnia mi życie

Następny temat

Źrenica

WHEY premium