SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLIK KLIK w ramionach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Witam serdecznie wszystkich.
Mam 25 lat 185cm 90 kg swoja przygode z kulturystyka na serio zaczolem niedwno bo jakies 2 miesiace temu. Po przeczytaniu paru ksiazek ( weider, atlas silowy,itd itp)rozpoczolem trening.
Po pierwszym miesiacu cwiczen przygotowawczych zaczolem stosowac trening dzielony weidera (pon-wt, czw-pt)dodam ze nie uzywam wielkich obciazen ani nie stosuje piramidy mimo to w ciagu 2 tygodni bez odrzywek przytylem 5 kg to mnie satysfakcjonuje. Nigdy powaznie nie chorowalem i ogolnie jestem okazem zdrowia mimo to mam jakis problem z ramionami tzn.: przy cwiczeniach tj wyciskanie lezac wyc. siedzac itd cos tam STRZELA w tych ramionach a dokladniej jakby w miejscu fiksacji kosci ramienia cos sie ocieralo ale samego ocierania nie odczuwam tylko to dokuczliwe klik klik. Dodatkowo czasem odczuwam bole przy WLASCIWYCH RuCHACH ramion w tych samych miejscach co czuje i slycze to uciazliwe klikanie jakby przeskakiwala tam jakas kosc.Mialem ten problem wczesniej ale nie zwracalem na to uwagi z tego wzgledu ze nie cwiczylem i tlumaczylem to brakiem ruchu i kondycji. Boje sie cholernie bo czytalem ze takie kontuzje doprowadzaja do stanow zapalnych a w konsekwencji do utrary mobilnosci ramion. Przykre bylo by skonczyc trening zanim sie naprawde zaczol. Co radzicie jakies medykamenty lub wizyta u lekaza moze znacie jakies metody domowe ktore zaradza temu KLIK KLIK bo mam juz dosyc czasem nie moge sie skupic kiedy cwicze i slysze ten dzwiek w sobie (bol wystepuje tylko czasem bardzo zadko natomiast klik to nieodzowny partner treningu myslalem ze moze te partie miesni sa slabo rozwiniete w stosunku do innych gornych grup (niestety tak jest) i wpadlem na pomysl intensywniejszego treningu na ramiona barki itd ale pozniej jak uslyszalem o tych stanachzapalnych spowodowanych ocieraniem sie kosci ramienia o wyrostki barku i przeczytalem opis tego schorzenia to stracilem poczucie bezpieczenstwa podczas treningow. Wiem ze w kulturystyce kontuzje to normalka ale lepiej zapobiegac niz leczyc . Prosze o rady i z gory bardzo wam wszystkim dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
najlepsza metoda- porządny lekarz specjalista
samemu to jedynie mozesz kupic jakies suplementy na bazie glukozaminy na regeneracje i ochrone stawow, pomagaja, ale skonsultowac sie z lekarzem zawsze sie oplaca, bo mozna przez to uniknac wielu nieprzyjemnych stanow zdrowotnych
moja rada- lekarz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrzastka stawowa nadgarstek

Następny temat

łąkotka?

WHEY premium