SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłucie serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam chciałbym przedstawić wam mój problem dość długo kuje mnie serce ale tak przelotnie po 15-20 min gdzieś raz na miesiąc ale teraz zaczeło mnie kluć i kupuje z 3 h i czuje ból na klatce piersiowej i na dodatek jak podniosę rękę to mi się trzęsie.Czym to może być spowodowane? i czy to coś poważnego?

Zmieniony przez - Mareve w dniu 2009-03-26 21:43:19

Zmieniony przez - Mareve w dniu 2009-03-26 21:43:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Przyczyn moze być bardzo wiele.
Za mało info...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
krzykacz a powiesz mi co mnie moze bolec w mostku od pompek na poreczach chyba za nisko schodzilem minal miesiac boje sie wejsc na porecze zeby nie bylo to samo bo bol straszny...

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
A może pijesz zbyt dużo napojów gazowanych? Np. mój szwagier nie jest otyły ba nawet dawniej ćwiczył ale od paru ładnych lat często pił cole i go teraz kłuje to serce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Napojów gazowanych za często nie pije , ale herbaty owszem pije dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455
witam. ja mialem podobne objawy ale okazalo sie ze to z nerwow klocie serca. probujac wciagnac powietrze bol sie zwieszal. i po ok 10 min bol mijal. ale ostatnio tego niemam zycie bezstresowe

" Ja zyje jak chce, ja nic niemusze, dlatego mam czysta dusze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poszukaj - poczytaj
zwykle to mięśnie ...
jesli kłuje przy oddychaniu i ruchach tosą meiśnie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapadbieta klatka piersiowa-zabieg

Następny temat

zlamane zebro, czy mozna dalej uprawiac sport

WHEY premium