SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotretynoina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Witam. Mam 19 lat i ważę 80kg. Od kilku lat męczę się z trądzikiem. Stosowałem różnego rodzaju maści i kremy, poprzez antybiotyki "Damelium" niestety z marnym skutkiem. Na czas brania antybiotyku było widać trochę poprawę, niestety po odstawieniu wszystko wróciła z większą siłą. Potem stosowałem różnego rodzaju domowe metody na oczyszczenie skóry jak picie drożdży bądź też różnych ziółek. Wczoraj dermatolog przypisała mi "Curacne" jest to lek na podstawie izotretynoiny. Czytałem trochę na ten temat i jest możliwe, że w pierwszym miesiącu mnie strasznie po nim wysypie. Pijąc drożdże i oczyszczając organizm też zauważyłem nagły wzrost syfów na twarzy. Za niecały miesiąc mam wesele brata i zależy mi żeby tam wyglądać ładnie, jeśli już skóra jest w pewnym stopniu oczyszczona to jest szansa że teraz mnie nie wysypie? Liczę na pomoc, ponieważ sam nie wiem czy czekać jeszcze miesiąc z braniem leku, czy liczyć że zacznie on działać od razu i do wesela będę miał lepszą buzię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Myślę, że wróżek tutaj nie ma

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Jaką dawkę przepisał lekarz? Znam z 15 osób stosujących do 20 mg i nie słyszałem o wysypach bo mała dawka słabe działanie. Jeżeli lekarz zaleca większą dawkę to i efekty mocniejsze a więc i wysyp możliwy. Ja bym olał wesele i wyleczył syfy jak należy jak nie to ponownie odwiedzić lekarza i powiedzieć o weselu. Tylko antybiotyk zagwarantuje wygląd na tą jedną noc


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-07-19 22:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Wróżek może nie ma, ale jeśli u każdego wysypuje w pierwszym miesiącu stosowania to u mnie też wysypie a ja nie znam się na tym tak bardzo jak niektóre osoby tutaj :)
Lekarz zapisał 20mg dziennie i mam do zrobienia badania na cholesterol, morfologie itp, po miesiącu sprawdzi wyniki i oceni jak organizm działa na te leki i prawdopodobnie zapisze 40mg dziennie.
Czyli stosując 20mg nie powinienem liczyć na jakieś cuda ale też nie powinienem się obawiać, że będę mocno wysypany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Witaj, śmiem twierdzić że przy stosowaniu tego leku, przez okres miesiąca nie bedzie widać poprawy, ewentualnie w drugą stronę. Poczytaj o tym, jakie spustoszenie pozostawia po sobie ten lek w organizmie. Mówisz o piciu ziolek, innych dziwnych metodach, które same z siebie nie mają prawa zadziałać. Wrzuciłem do tego działu artykuł odnośnie radzenia sobie z trądzikiem poprzez zrobienie porządku z jelitami. Odnajdz i zastosuj się do tego, jedynie eliminacja negatywnych czynników żywieniowych będzie mogła wpłynąć na poprawę trądziku w tak krótkim czasie, lecz na to gwarancji też nie ma. Lek na podstawie izotretyniny tylko w ostateczności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłocznia brzucha- ćwiczenia obciążające, pytanie do eksperta

Następny temat

ile mi sie należy

WHEY premium