SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Info- leki na zgage itp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Flex kiedys medycyna a teraz kiedys ludzie a teraz - przyklad marihuany leczy niektorych a dla innych smiertelny narkotyk - ludziom wbija sie syf do glowy by zyski czerpac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie nalezy popadac w ekstremizm w zadna ze stron,
W PL generalnie nie mozna decydowac o szczepieniach, ale tez jest tego tylko ulamek z 88 o ktorych wspomniales w USA,
W UK znam duze grono osob ktorzy dzieci nie szczepia wcale ( sa to sami muzylmanie)
Pewne szczepienia raczej lepiej podac niz nie podawac, inne mozna wiadomo olac cieplym moczem jak np szczepiona na ospe lol w UK podawana wszystkim (korzy sie godza)
Sa lekarze, ale w wiekszosci wiadomo sa wypisywacze recept, ludzie bez pojecia, jedni intratni inni poprostu glupi i slabo wyksztalceni.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Temat rzeka szkoda tylko ze takie czasy ze co chca to robia i jaki chca to wkrecaja farmazon,np w pl wycofali tetmometry z rtecia bo szkodliwe ale ze w szczepionkach jest wiecej rteci to ok :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ok panowie ja zostaje przy kwasie odstawilem leki juz tydzien bede pisal jak to idzie - moze byc roznie bo bralem 15 lat i nie wiem jak mocno poryly zoladek.Zdam relacje dla zaintetesowanych

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
snara
Flex kiedys medycyna a teraz kiedys ludzie a teraz - przyklad marihuany leczy niektorych a dla innych smiertelny narkotyk - ludziom wbija sie syf do glowy by zyski czerpac


Jedno i drugie odnośnie marihuany jest prawdą. Jest zarówno narkotykiem jak też ma właściwości lecznicze. Nie ma tutaj sprzeczności. Teraz niektórzy ludzie są nowocześni i nie chcą szczepionek i antybiotyków. Zapomnieli jak jeszcze wcale nie tak dawno prawie całe miasta, państwa a nawet kontynenty wymierały i jaka była średnia długość życia. Część szczepionek faktycznie można sobie darować, tak jak antybiotyki powinny być podawane dopiero po antybiogramem, a nie przy głupim przeziębieniu. Pomyślałeś co będzie jak Twoje dziecko umrze na dla Ciebie egzotyczną chorobę, a mogło by dalej biegać gdyby tylko zostało zaszczepione. Prawo, prawem, ale dziecka CI nikt nie wróci i Twoje sumienie nie da Ci żyć przez to co zrobiłeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
snara
Ok panowie ja zostaje przy kwasie odstawilem leki juz tydzien bede pisal jak to idzie - moze byc roznie bo bralem 15 lat i nie wiem jak mocno poryly zoladek.Zdam relacje dla zaintetesowanych


Skoro brałeś przez 15 lat to miałeś zapewne nie raz robioną gastroskopię i stwierdzoną jakąś chorobę. Jak odstawisz od ręki IPP i przechodzisz na kwas solny, to jestem bardzo ciekawy Twojej relacji. Już cały tydzień masz nowe radykalne poglądy, ciekawe jak długo jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wole czekac na egzotyczna chorobe niz dac zabic lub okaleczyc moje dziecko dla kasy koncernu medycznego- grunt to byc w systemie i isc w rownej lini z wszystkimi tak jak gora zadecyduje- GMO tez jest dobre

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Nie nie dawno sie dowiedzialem o prawdziwym dzialaniu tych lekow i musialem czakac na kwas by zaczac kuracje- nie ja jeden nawet tu na forum ale to ich prywatna sprawa

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Napisz jaki masz cel broniac tak tych lekow,kolega wyzej podal artukul potwierdzajacy to co mowie a ty moze sam robiles badania czy pracujesz w aptece

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Odpowiedz jeszcze - wyzej w artykule napisane ze leki wylaczaja zoladek na 24h co wtedy sie dzieje z trawieniem,pokarmem itp ?

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podwyższona prolaktyna

Następny temat

Anavar, test i bialkomocz

WHEY premium