SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Info- leki na zgage itp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
O jeszcze szczepionki dobre ratuja :) napisz ktore te dobre co nie sa zarejestrowane jako lek wciska sie ludziom pod przymusem,dzieci umieraja to nie po nich autyzm tez nie rozwalony uklad imulogiczny itp ach te szczepionki ,wirusy mutuja a szczepionka jest uniwersalna tez mutuje eliminujac wirus,dwoje moich znajomych mialo przygode z szczepionkami wycieczka po intensywnej terapi modlac sie o zycie ich wlasnego dziecka
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Zdrowka i tobie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 388
Takie coś znalazłem na necie
,,Wielu ludzi stosuje leki zobojętniające sok żołądkowy (inhibitory pompy protonowej lub blokery H2). To bardzo poważna sprawa i często ogromny błąd. Są one bardzo niebezpieczne. Każde przyjęcie takiego leku powoduje całkowite wyłączenie żołądka na 24 godziny oraz ubytek wapnia w kościach. I to nie małych ilości wapnia, bo od 130 aż do 300 mg (a potem się ludzie dziwią że jest osteoporoza). Dodatkowo zawierają aluminium, który odkłada się w naszym organizmie, w szczególności w nerkach i mózgu.
Matthew J. Zdilla z West Liberty University w Wirginii Zachodniej przeprowadził badania, i okazało się, że stosowanie leków zobojętniających kwas żołądkowy przyczynia się również do znacznego obniżenia poziomu witaminy B12 w organizmie.
a tu caly artykul :

http://www.sygnaturazdrowia.pl/medycyna-naturalna/zakwaszanie-zoladka-know-how/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Miałem kończyć tą bezproduktywną dyskusję, ale ostatni raz Ci odpowiem. Gdyby nie te straszne szczepionki i antybiotyki z dużym prawdopodobieństwem Ciebie i Twoich znajomych nie było by na tym świecie. Naprawdę kończę bo to do niczego nie zmierza a coraz bardziej odbijamy od tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Patrz- o tym wlasnie pisze powiklan jest o wiele wiecej

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
apropo szczepionek, to yebac je, u mnie w stanach moje dzieci do 18 roku zycia maja przyjac 88 szczepionek? ja sie pytam wtf.. 88? tak, szczepionki sa dobre, te potrzebne podstawowe liczac na jeden rece...


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-08-03 21:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
MM 88 ooooooo ku .......

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
część szczepionek rzeczywiście może być zbędna ,ale ponowie nie przesadzajmy
po jakiego jest ta medycyna jak wystarczy na SFD do działu doping wejść
jestem tego samego zdania co art1986 ,no ale każdy może mieć swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
snara
MM 88 ooooooo ku .......


Dokladnie to powiedzialem, na check up synka, co kontrola to po 4-6 strzalow mowie k***a ile tegojescze ma dostac, poprosilem o calaliste szczepionek, i odrazu sie kontaktowalem z michalem koniowalskim a on mnie przekierowal na doktora Kulisza ktory sie tym zajmuje, czlowiek jak posluchal i zaczal wiecej czytac i interesowac sie to az mialem ciary po plecach, ni ch**a nie dam truc dzieci swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ale nie ma co tu toczyc temat off top, kto chce niech bierze, nie wiem czy w pl mozna o tym decydowac tu tak i ja jako ojciec zadecydowalem, jest multum badan na choroby ludzi ktorzy brali te szczepionki i tak choruja to jaki sens? mozna bylo by pisac i rozmawiac cale dni i noce.. ja za dziecka nie pamietam zebym ich wzial 88, to jest za duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podwyższona prolaktyna

Następny temat

Anavar, test i bialkomocz

WHEY premium