SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi Tec Hyper Fusion VS Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
a storm duży 90zł
i starcza na cały cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bez zastanowienia z tych dwoch wybralbym storma

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
Hi tec już nie raz wtopił ze składem białek czy gainerów...
nie mam zaufania co do składu.

wybrał bym Storma za jego dobre działanie i zaufanie do firmy

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Druga czesc ostatniego posta

"Ogólnie mam jeszcze pytanie co do kolejnosci brania .. zawsze czytałem ze najlepiej zaczynac od mono .... ale ostatnio pojawila sie opinia ze zaczynanie od mono to mit a zarazem trick marketingowy i lepiej zaczac od stackow "

Osoboiscie nigdy nie doczytalem tego ze hi tec robi wały .. czytalem ze kiedys byla tylko afera z BSN - cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie jednak mysle, ze zaczynanie od mono to dobra praktyka

sile oczywiście determinuje własciwy do celu trening, także i odzywianie, jakbym jednak miał wybierac kreatyne ktora moglaby lepiej ten cel wspomagac to wybrałbym cee albo chelat magnezowy albo orotan, albo jakis stak oparty na nim[ch].

zamiast storma można np. wrzucic green magnitude, niby prosty[niepompujący zbytnio] ale wydajny i dośc dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
wlasnie juz kilka razy złyszalem o tym orotonie moze ktos napiac cos wiecej obilo mi sie o uszy ze clout jest stackiem ktory zawiera owy oroton ale glowy ucicac sobie nie dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zgadza się, jest on jednym z najleszych staków, choc skład ma relatywnie ubogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
tak moze troche wiecej o tym orotonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
a ja właśnie sobie zaplanowałem taki zestawik: hyper fusion + nowość olimpa OLIMP PUMP EXPRESS 1400g...ciekawe co będzie...chcę brać zgodnie z wytycznymi na opakowaniach, więc powinien wyjść łądny, 6-cio tygodniowy cykl...zobaczymy jak będzi

...rośnijcie, a będzie Wam dane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002


Hf napewno ładnie podziała, a co do pe to po cyklu koniecznie zdaj relacje bo chyba jeszcze nie widziałem konkretnych opinii od osób stosujących ten produkt.
a no i bym zapomniał
Obsługa kalenadarz:
1. Sprawdź datę posta.
2. Zobacz który dzisiaj jest.
3. Policz ile dni minęło od dyskusji na ten temat.
Pozdro
(ludzie nie wiem co was dzisiaj naszło ale wypowiedzi pod starymi postami pojawiły się dziś około 5x, dobry wujek kalendarze dziś rozdaje, aby zaprowadzić ład na forum )

Zmieniony przez - player007 w dniu 2009-03-26 20:32:56

Zmieniony przez - player007 w dniu 2009-03-26 20:34:07

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Gainer

Następny temat

Kolejna masa

WHEY premium