SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hellfire Eph 150 od INNOVATIVE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12382

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga / wzrost

178

Staż treningowy

trzy lata

Cel cyklu

żyła

Stosowane już wcześniej suplementy

sporo

Stosowane wcześniej spalacze

sporo

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
Witam możecie napisać mi coś o tym wymiataczu najbardziej interesuje mnie jak leci po nim nadmiar ciałka ;) z tego co przeczytałem ostro ryje beret
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 945
Brałem go w te wakacje z kumplem. Moim i jego zdaniem to nie jest spalacz tylko apokalipsa :D Matko bosko na treningu to się z nas jak ze świń lało. Pobudzenie?? było lecz nie takie jak po np. mesomorphie, czy innej mocnej przedtreningówie, właściwie w porównaniu do hellfire to to są pieścidełka. Jak dla mnie to za dużo ma w sobie. po 1,3 czasami się czujesz jak by Ci się włączył "god mode" wiesz, niezniszczalny itp. ale po tym to Ci się włącza "Jap******eMode".Czułem się po nim jak g****, znaczy latać latałem jak smród po gaciach i nie mogłem nawet usiedzieć pół minuty, ale samopoczucie masakra. Często mnie głowa po nim bolała. Jak robiłem aeroby to ładowałem po 20 km z większą prędkością niż normalnie. Jak przedawkujesz 1,3 to się będziesz czuł podobnie jak po tym. Werdykt: Przedtreningówa z przesadzonym składem. Zakwalifikowali to do spalaczy chyba tylko dlatego że latasz po tym jak samolot przez co masz większe zapotrzebowanie na kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Wpisz w google, jest trochę opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
wiem czytałem tylko każdy pisze jak to nie ryje beretu itp a o efektach niema słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
bo troche za krotko brali by cos wiecej napisac.
wypelnij ankiete dzialu, to zobaczymy czego mozesz sie spodziewac
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
co mogłem to wypełniłem zdjęcia aktualnego nie mam a nie będę jakiś staroci wrzucał miałem trzy miesiące przerwy od siłowni córa mi sie urodziła i troszkę mi sie przytyło od miesiąca kręcę areoby godzina dziennie plus brzuszki 5 razy w tyg dieta jest nie jakaś profesjonalna ale daje rade i nie wiem czy brać hellfire czy black mamba a morze jest coś o podobnym działaniu za mniejszą kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
czyli nawet nie masz obliczonego bilansu kalorycznego?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
niestety nie wstyd mówić ale nie posiadam takiej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
no to niestety spalacze za duzo nie pomaga, tym bardziej te ktore nadaja sie na ostatni szlif redukcji o ktore ty pytasz. nie da sie tego obejsc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
wiem ze jest ciężko ale dwa lata temu miałem podobną diete i efekty były zaje..... 15 cm mniej w pasie a waga została ta sama nawet żyłka była i dlatego wiem że znowu dopne swego a ten spalacz oczywiscie że na sam koniec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
taki sobie .są lepsze.nie ryje beretu.ale przemecza organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Gainer + BCAA?

Następny temat

Fit2Go

WHEY premium