SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Heavy Avenger V

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Hej,
jestem zainteresowany zakupem tego zestawu http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/13/27/317

Dowiedziałem się, że nie macie jeszcze ławeczki (będzie w listopadzie), ale cała reszta ponoć jest, i mogę dobrać inną ławkę do tego.

Chcę zapytać, jak wygląda sprawa zakupu sprzętu na raty i dostawa. Mam wzięte z pracy zaświadczenie o zarobkach, chciałbym rozbić zakup na 3, 4 raty.

Jak się za to zabrać? Zamówić po prostu u was w sklepie wybrane części zestawu, przesłać zaświadczenie? Jak długo załatwia się raty z żaglem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267021
Zestaw konkret
Raty chyba są w ŻAGLU więc pewnie to bank będzie wszystko załatwiał a przed zamówieniem najlepiej zadzwonić czy dopytać się konkretniej na gg jak to ma wyglądać

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na siłownię nie ma kiedy chodzić, a trzeba coś ze sobą w końcu zrobić, to i wybrać coś lepszego trzeba ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13979
user1337: Możesz jeszcze pomyśleć o naszej PL4, mamy ją na stanie, a jest to wersja PRO. Od ręki będzie wysyłka :) A dwa bardzo dobrze że wcześniej sobie planujesz siłkę a nie na hura hop ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zrobiłem sobie małe zestawienie (bo rozważam jeszcze produkty Marbo), wyglada to tak:
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AipmqWfq4YFwdG9MTlZUSE1raXRQSzIzQmpNdzFucXc&output=html

czy można liczyć na jakiś mały rabacik, np. dostawę gratis? ;) Całośc wyniosła 1825zł, chciałbym to wziać w jakichś 4 ratach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O, forum popsuło link.
podaję jeszcze raz:

docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AipmqWfq4YFwdG9MTlZUSE1raXRQSzIzQmpNdzFucXc&output=html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam;)
Jak najbardziej prowadzimy sprzedaż ratalną;)
Pierwsze o co Cię poproszę to o przesłanie mailem lub złożenie zamówienia przez kelton.pl. Następnie o określenie formy płatności raty. W kolejnym kroku poprosimy o przesłanie danych potrzebnych do wypełnienia wniosku o sprzedaż ratalną na jego podstawie oddział banku się z Tobą skontaktuje i miejmy nadzieje że udzieli kredytu. ;)Jak tylko kredyt będzie przydzielony w terminie ustalonym z Tobą zrealizujemy zamówienie.
Czekam na kontakt - w razie trudności chętnie pomożemy telefonicznie gg mailem ;). Z reguły sprawa kredydu jest rozwiązywana w 7 dni. czasem troszkę dłużej ;)
Pozdrawiam
Ewa z Kelton ;)

Zmieniony przez - Kelton EL w dniu 2011-10-05 22:13:48

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: ewa.lasota@kelton.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1946
user1337 : Dziękujemy za przesłanie maila ze specyfikacją produktów;)
Madzia przygotuje ofertę ;)
Pozdrawiam ;)

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: ewa.lasota@kelton.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Rack HS7 - różnice i opis

Następny temat

Kelton HM2?

nutloveb