SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC SPAM

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 184603

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie ma dać soga tylko wypjerdalać bo frajerstwa nie zdzierżę...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
haha krotka pilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Raczej, ja pamiętliwy jestem, a tego co odyebał nie popuszczę...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
a co odyebal? nie bylo mnie przy tym albo nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Gonił modom, że go cisnę... Najlepsze, że sam się przypucował A oprócz tego powiedział że mnie nie lubi

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
a to lajdak no to faktycznie niech wypjerdala na realu to by korwa spjerdalal az by mu sie z kieszeni lalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
I tak mu pociekło jak Luki miał się do niego do Gołdapi przejechać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
hahaha lukiemu tez sie naprzykrzyl luk jakby go hapnal to by go tak poklepal nawet by go mogl zakopac w lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No pobanowali nas przez gnoja wtedy, wyszła prawda na jaw i prawie kaplica

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
a to wtedy skazancow bylo wtedy sporo pjerdolony gnojek, lukiemu sie przedstawi sytuacje ze nachodzi nas w spamie i sie do niego niech wybierze na wizyte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO FUSION STACK II

Następny temat

Alexey Lesukov

WHEY premium