SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG rozpiska

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mnie zastanwia tylko caly czas jedno, czy jest sens stosowania clomidu po hcg czy zamaist tego dac AI , Hcg ladnie pobudzi jaja, jak nie przegniemy i potem zamiast babskich kolejnych hormonow wjazd delikatnie z ai , estro zostanie zbite i moim zdaniem przysadka winna sie odblokowac. Farosz jak myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Joy
ty człowiek mocno kumaty z takim pytaniem masz u mnie minusa za to pytanie (-) IA o niebo lepszy jak nie o dwa nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6606
Zaciekawiliście mnie tym IA, żeby zbić prolaktyne na cyklu wystarczy witamina b6 w ilościach 600 mg ?
bo na letrozol mnie nie stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, widze kombinujecie panowie rowno. Clomid to dla mnie ostatecznosc, inaczej nie tykam tego syfu, ja mam za duzo sajdow w porownaniu do efektow pozytywnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
ja rowniez nie przepadam za clomidem,uzywam nolvadexu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nolva u mnie to tak 10-20mg max,sa jeszcze inne zabawki o wiele lepsze, ale nolva daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
To pochwal sie czym sie bawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bardzo , sorry:) poszukaj w necie, na forach zagranicznych, nie bede tutaj sie sprzedawal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Marek87
wit b6 stosowana od 1-wszego dnia cyklu jest po to aby prolaktyna nie skoczyła jak skoczy to b6 nie da rady / na letrozol cie stać nie przesadzaj to nawet nie 3 finlandie 1 litrowe

hunter007
osobiście też uważam że nolvadex lepszy od clomidu

kult
nie po to tyle przyswajełeś wiedzy żeby ja teraz od tak napisać


Ja letro stawiam na podium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz roznie srodki dzialaja na rozne osoby inaczej , trzeba znalezc cos dla siebie:) nawet ciezko doradzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko w tabsach

Następny temat

Wyniki badań testosteron etc

WHEY premium