SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastiaa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 529
Bo wiadomo że ma zabieg się czeka i tak z tym bólem się męczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1138
lodzianin1
Tak usg bo nie więcej nie wymyślisz i ew zabieg


Ja właśnie robiłem USG z guzkami babka z pół H robiła badanie i sama nie wie co to xD Czy zapalenie czy lekkie Gino odesłała dalej byłem u innej też nie wie xD zleciła kolejnych 5 badań i żdanych leków nie da bo się boi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 529
I co dalej nic nie wiadomo a też Cie tak boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1138
W piątek kolejna wizyta u endo ogólnie już mi poszło 1000zl badania + wizyty jak tak dalej pójdzie to taniej wyjdzie wycięcie. Jeszcze idę do rodzinnego bo od 10 lat chodzę znajomej babki i zawsze lepiej mnie leczy niż każdy inny prywatny lekarz który bierze po 250zl za wizytę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1138
Dawidek9697
I co dalej nic nie wiadomo a też Cie tak boli?


Bólem bym to nie nazwał raczej wrażliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Kielce i doktor bodajże rylski specjalista od Gino tam zrobić badania i zabieg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 529
A na śląsku nie znacie jakiegoś specjalisty co mi dobrze to ogarnąć a nie spier..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1138
Dawidek9697
A na śląsku nie znacie jakiegoś specjalisty co mi dobrze to ogarnąć a nie spier..


Z moich wizyt wywnioskowałam że oni bardzo sceptycznie do tego podchodzą ( bo te wszystkie sterydiany to samo zło i przecież może Cię zabić itp) . A jak przychodzi kowalski do lekarza z ogromna nadwagą siedzącym trybem życia 24/7 i żre cały rok hamburgery, wali 10 żubrów dziennie to już nie jest to takie zle :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1138
Dawidek9697
A na śląsku nie znacie jakiegoś specjalisty co mi dobrze to ogarnąć a nie spier..


Ja właśnie że Śląska byłem już u 3 zaraz idę do 4 endo bo jak do tej pory to porażka ale ważne że kase dostają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 529
Masakra :x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile najdluzej ON bez HCG

Następny temat

Przekrwienia na skórze

WHEY premium