SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia- story

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam ginekomastię od 6 lat (mam 18) uważam, że u mnie jest to problem genetyczny ponieważ ma też to mój tata!
Jak każdy wcześniej śmigałem z mamą po lekarzach endo którzy kazali m9i robić wiele badań a potem pokazywali mi drzwi.
Gdy skończyłem 18 powiedziałem że biorę się za to i poszedłem prywatnie do chirurga ogólnego i zapytałem się czy moze mi to zoperować. trochę się pokrzywił i powiedział żebym zrobił świeże usg (miałem z 2009) No to zrobiłem za 2 dni znowu wizyta i on powiedział wtedy kiedy mi pasuję ja powiedziałem że w połowie sierpnia (chciałem sb trochę kasy zarobić przez wakacje) on powiedział żebym przyszedł na początku sierpnia. Więc jak kazał to sie dziś zjawiłem... umówiłem się na 16 sierpnia...
Wiele próbowałem znaleźć o operacji na nfz.... jakieś zdj przed i po, ale zazwyczaj znajdowałem zdjęcia i historie osób które robiły sb to w klinikach...

1. Czy po operacji na nfz są duze blizny?
2. należę do grupy tanecznej i jaką musiałbym sb zrobić przerwę w tańczeniu (w naszym tańcu nie ma żadnych podnoszeń)





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111
dodam że mam 182 wzrostu i 70 kg wagi

◈Wyśpię się po śmierci◉

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Jak zauważyłeś jest to dział szybkie pytania - przeznaczony na krótkie pytania. Skoro jesteś zarejestrowany to popytaj jeszcze w dziale https://www.sfd.pl/Zdrowie-f113.html 
Blizny w przypadku takich zabiegów nie powinny być specjalnie widoczne. Co do drugiego pytania, to na to może odpwiedzieć Ci tylko lekarz.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dermatolog online 24h

Następny temat

Wąskie barki /Mozliwa kontuzja(?)

WHEY premium