SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia jak sie pozbyć??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja też miałem długo powiększone gruczoły, od bodajże 6 podstawówki do prawie końca gimnazjum. Znikło wszystko i jest git, nie mieszaj sobie, bo akurat to znam z własnej autopsji i nie ma co sobie zdrowia niszczyć nolvą czy femerą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7478
hmm? ale jak sam miałeś to wiesz jak jest.na basen nie pójdziesz bo wstyd ;/ gorąco jest nie wyjdziesz bez koszulki bo wstyd ;/ i wchodzi trochę na psyche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja tam łaziłem, dużo osób to przechodzi, nie miałem aż takiego wielkiego przerostu, ale było to widoczne, nie przejmowałem się, bo gówniarstwo w moim wieku miało to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7478
a u mnie nikt ze znajomych nie ma. i trochę dziko tak mi jest ;p poczekam jeszcze jakiś czas jak nie zacznie znikać to załatwię femere i sie zobaczy jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
lepiej idź jeszcze raz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7478
byłem a lekarz powiedział to normalne nawet się nie przyłożył to sprawdzenia czy to gino ;p teraz pozostaje czekać moze samo ustąpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To idź do innego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7478
pewnie i będę musiał.dzięki za pomoc ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

Odblok (prośba o pomoc)

WHEY premium