SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3288
Witam
Zacznę od początku czyli byłem na cyklu 12 tyg rozpisze go poniżej
1-10 Test.Prolongatum - 300 ew
1-9 Omnadren - 250 ew
1-6 Trenbolon - 100 eod
7-12 Winstrol - 30 ed
Cykl zakończony HCG(Pregnyl apteka) 2 razy w tyg po 2500 j.m - 4tyg
Po HCG Clomid(clostilbegyt)przez pierwsze 5 dni 100mg i przez kolejne 22dni 50mg do dzisiaj i chce to ciągnąc jeszcze przez jakieś 7 dni bo tyle mi cloma zostało.

Wczoraj wieczorem zauważyłem w lustrze że lewy sutek jest nieco inny dotknołem go i okazało się że w górnej jego części jest guzek i boli (rwie)

Czy to możliwe żebym dostał gino porgesteronowe po 4 miesiącach od odstawienia Trenu? a jeżeli nie to zwykłe gino na clomidzie też nie powinno się pojawić a dodam że clostilbegyt apteka.

Jak ktoś jest na tyle w temacie żeby mi pomóc będę wdzięczny
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29299
jeszcze jak nie myślałem o siłowni to mi wyskoczyło gino i tak mam do dziś więc nie tylko koks może być powodem.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3288
Dodam że zarzucę jeszcze od dzisiaj tamoksifen w dawce uderzeniowej 60mg i będę schodził piramidalnie do 20 mg i zobaczę co będzie się działo jak nie pomoże to najprawdopodobniej zrobię badania na poziom teścia estrogenu i prolaktyny i do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
skyboom to sie limpo nazywa . Obawiasz sie gina progesteronowego a dajesz tamoxa który zbija estrogen po co ? Idz na badania i dopiero lecz nic nie rób na własną rękę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3288
Panowie powiem wam tak zarzuciłem tamoxifen w pierwszej dawce 40mg(2 tab) i do dzisiaj po 20 mg i guzek znika a bólu już nie było po 2 dawce tamoxifenu.

Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
miałem tak samo tylko ze ja leciałem 30mg.. po 3 dniach było już ok...
Teraz też jest na tomo w dawce 30mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3288
Bemo26 a powiedz mi jak długo ciągnąłeś tamox ?

Zmieniony przez - Masta88 w dniu 2011-06-25 12:14:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
jak tylko pokazało sie gino na cyklu to zacząłem brać tamox około 5 tyg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
clom nie działa identycznie jak tamox i nie nadaję się do zapobiegania gino, spokojnie przy takich ilościach testa mogłeś dostać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sajdy po Nolvie.?

Następny temat

Methanox 10 od King Labs... Pytania

WHEY premium