SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

George Foreman-Momenty...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tygrum,a ty wierzysz w to,że Adamek pokona Vita i bedzie potrzebny rewanż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Jezeli to o czym pisze Cezi z kontraktami to prawda, to troche lipnie. Ale mimo to Kliczki raczej chca walczyc z mocnymi rywalami, napewno najwieksza szopke to odwalaja pretendenci. Co drugiemu to sie nic nie podoba zapominajac chyba kto faktycznie jest mistrzem. Chcesz tron, ustrzel krola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tak.Nie ma przede wszystkim pretendentów z jajami...

Był taki Briggs... Średniak,ale jak on blokował te ciosy twarzą...Bob mówiłeś,ze twarda szczęka,to nie zawsze to,bo można sie odchylać itd...Ale nie oszukujmy się...W dzisiejszej HW rzadko kto by wytrzymał takie gongi,Briggs szczene miał...





Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-07 00:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Haye mimo iż go nie lubię...Mial pomysl na siebie,kontrowersyjny bokser,medialny pyskacz...A co siestało z Povetkinem,szkoda gadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Adamek ma ciezko, z Kliczkami bedzie mial ciezko, ja daje mu marne szanse na pokonanie ktoregokolwiek z braci, najlepiej gdyby doprowadzil do walki z Hayem, z nim widze realne szanse na tytul, ale czy sie dogadaja. Temat Adamka jest trudny, ja go lubie bardzo ambitny, i utalentowany facet, ale realne starce z Kliczkami moze sie zle skonczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Dla mnie on ma małe szanse...No po prostu wystarczy przyklad walki Grant vs Adamek...

Bracia,to o wieeeele lepsi boskerzy niz Grant...

Walka z Hayem najlepsza,ale potem bedzie walczył co rok dla Niemiaszków...Co rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ja sam niedawno tachałem na sobie sporo zbędnych kg, więc wiem jak to "wbija".
Tyson kiedyś też był superszybki i miał kondychę, a potem... przestał mieć.
Dopóki Solis poważnie nie podejdzie do tematu nie sadzę żeby dał radę. Jakby zbił wagę do 100 - 105 kg powiedzmy i z rok utrzymaywał tą wagę na stałym poziomie - wtedy inna bajka. Mógłby się już dobrze przygotować.
Moim zdaniem Vito zaszac***e Go w ringu i Solis nie będzie w stanie wyłąmać się Vitowi.
Mimo talentu i umiejętności, nie będzie miał nic na Vita który zrobi powtórkę z rozrywki.
Mam nadzieję że się mylę, ale... Nikt normalny nie idzie walczyć o pas z taką górą sadła na sobie...
Moim zdaniem Solis ma nieprofesjonalne podejście, będzie wierzył w swój talent, zepnie się dopiero w ostatnich miesiącach, i... Vito Go zniszczy po prostu.
Vito też ma talent, doświadczenie, ale też profejonalne podejście...
Moim zdaniem Vito, zwłaszcza w Ameryce, znokautuje Adamka....
Co nie zmienia faktu, że Adamek skorzysta na tej walce, myślę, i to nie tylko finansowo

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-11-07 00:47:35

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Briggs to dobra szczena, plus dobra technika przyjmowania, gdyby te strzaly przyjmowal na sztywno to by go w polowie wyniesli. Co do Haya, to wiadomo marketing robi swoje, ja tam takich szopek nie lubie ale wiadomo rynek ma swoje prawa, i trzeba sobie z tego zdawac sprawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No dlatego nie rozumiem dlaczego promotorzy nie biorą go do łagrów ?



Co Solisa...Briggs został zniszczony...Ale Solis to inna liga...Szacunek,ze ma 122 kg i on właśnie wciaga nosem rywali,dosłownie,ale to są mali cieżcy...


Tutaj przykłąd kelenra jaki był niewydodny dla obu Kliczków...CO on miał...Podwója garda i do przodu i łeb z betonu...

Ross Purrity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Z ta waga to roznie, ja nigdy nadwagi nie mialem, ale z przykladu znajomych jeden przytyl tylko troche, i stal sie wyraznie wolniejszy, zas drugi dostal calkiem spory bebzol a dalej forme ma. Znajomy mi opowiadal ze, mial kumpla bylego bardzo utalentowanego amatora, z tym ze chlopak byl troche lobuz, i trafil chyba na prawie 2 lata do wiezienia gdzie nic nie trenowal. Po wyjsciu z wiezienia idac na sale treningowa potrafil zajechac kondycyjnie chlopakow z forma. Nie wiem na ile to prawda, ale jestem sklonny w to uwierzyc. Z ta forma to roznie, kazdy jest troche inny, jeden po paru dodatkowych kilo bedzie smigal, a drugi ledwo co daje rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thais a Kickboxing

Następny temat

Kickboxing, pare pytań..

WHEY premium