SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genesis - winko z holo.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
a juz nic

znowu fote wstawilem genesis vs chinoin ale juz starczy. shit jest konkretny i tyle.

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-02-21 18:11:57

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 906
nie,no shit to do konca nie jest, ale to co na etykiecie, a to co w srodku to 2 rozne rzeczy. Jak zejda z cena o polowe,wtedy bedzie wiadomo za co sie placi...chyba (bo innych ich produktow narazie nie brano na testy) ;)

Fortuna favet fortibus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Czemu mieliby zejsc z ceny skoro od lat sprzedaja po takich? Jak zejda to tylko ci co podrabiaja...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Mam pytanie:
Biochem mamy Ci wierzyć na słowo? Czy jak ?

Dziwne jest to ,że genesis nie było na rynku i nagle wyskoczyło z pełna gamą środków a kiedyś dostęp był bardzo ograniczony...

Ja znam kolesia co stosowal solo 3 razy w tyg po 1ml (pon-śro-piąt) takie jak z foty Gregor_iana i był w niebo wzięty



I wydaje mi sie ,że wino z posta Gregor_iana jest inne niż to z tego posta...
O tym podziale wspólników też słyszałem ale nie wiadomo ile w tym prawdy. A po ilośćci proszków nie ma co wnioskować.

Ciekawimnie ile ma winko alchemi bo bardzo chwala.

I jeszcze jedno co mnie ciekawi to badanie Atomik i Phoenix czy też czar pryśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
A---P---T---E---K---A

J---A---K

T---Y---L---K---O

M---A---S---Z

O---K---A---Z---J---E






moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Biochem, moze wrzucilbys jakis papier ktory potwierdzilby Twoje slowa , bo tak to sobie moze kazdy pisac o wszystkim. ze widzialem wyniki np atomika , phoenixa i prop mial 140mg zamiast 100.

jesli cos piszesz takiego to nalezaloby to jakos potwierdzic

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 906
Na forum publiczne wyniikow ne wrzucam. Pisalem juz to przy temacie Hygetropinu. Zainteresowani niech dadza maila to podesle wyniki z analizy HPLC i kazdy sobie poprzelcza calki we wlasnym zakresie, zeby nie bylo ze sie pomylilem.

A przedstawione przeze mnie wyniki odnosza sie do winka z wklejonego linka. Zadnego innego

Fortuna favet fortibus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 906
i nigdy, ale to nigdy nie wierzcie na slowo. Jak macie okazje samemu sprawdzic, policzyc , przeliczyc czy przetestowac to tak wlasnie zrobicie.

Bo generalnie ufam to ja tylko Mamie

Zmieniony przez - BiochemPhD w dniu 2009-02-21 22:36:56

Fortuna favet fortibus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Biochem - znam takie rynsztokowe powiedzonko ..
"Nie ufaj rodzicom - zrób się sam"


Nie dziw sie ze ciezko uwierzyc. Dzis albo sam zrobisz badania i wiesz cos dla siebie, albo sam zrobisz towar ....

I tak prawie cale to forum polega na opinii ludzi ktorzy maja w calym procederze swój interes$$$. Jesli Ci ludzie robia innych w hooya to nie dziw sie ze Tobie tez nikt nie ufa....


Biznes is biznes Vinnetou
tak nawiasem - strasznie zalezy Ci na dobrej opinii tego vinka, a na rynku jest przeciez co wybierac.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 906
krzychugod calkowicie sie z Toba zgadzam. Jak to mowil moj prof. "Byznes ys Byznes" ;)I to ze to forum to tak naprawde jedna wielka gielda to oczywiste. Kazdy kreci swoje. I jest ok:)
Ale czy bronie tego wina?Chyba nie bardzo, skoro napisalem ze ma polowe z tego co na etykiecie i w hooj kosztuje. Ja mam swoje 2 czy 3 marki (i na pewno nie jest to genesis, bo u mnie tej firmy po prostu nie ma i nie testowalem) i sie tego trzymam. To, ze akurat, tak z ciekwosci, wpadlo mi w lapy ostatnio i bardzo mnie zdziwilo ze pisza ze ma 100mg/ml. Bo na normalnie stosowanych rozpuszczalnikach nie da sie tego osiagnac- max ok 80mg/ml. A ze przy okazji jeden czlowiek tez tym zaciekawiony poprosil mnie o sprawdzenie tego, to jeszcze lepiej- zawsze dobrze wiedziec co sie tak naprawde bije. Wyniki wyszly jakie wyszly. To wino jest ok, ma 50 i git. Ale nie ma tyle ile pisza wiec na cholere przeplacac. Chyba nikt nie ludzi byc robiony w czlona...

Fortuna favet fortibus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Axio Equiplex 200

Następny temat

deka grecka i tesc iran

forma lato