SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainery ?!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2367
Siemka,
Jakie gainery polecacie na dzisiejszym rynku ?
Cena nie gra roli, musi miec dobry sklad no i dobrze jakby smakowo był dobry zeby byl jadalny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
Jeśli chodzi o smak to polecam MASS XXL z treca. smak czekoladowy jest dobry. Sam go używałem i jestem zadowolony .https://sklep.sfd.pl/Trec_Mass_XXL-opis1187.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2367
hmm... skład całkiem całkiem ;)
Moze ktos jeszcze poleci cos lepszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
a przecież masz sklep wejdz sobie w suplementy i czytaj skład jaki ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2367
Juz to robilem :) Po prostu chce znac tez swieze opinie od konsumentow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
ok no to ja ci doradziłem. teraz poczekaj co doradzą ci inni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy__OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html  Masz cały dział z opiniami na temat poszczególnych suplementów.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2367
Wiem wiem wielkie dzieki ! Juz wczesniej mialem na oku mass xxl i widze, ze cieszy sie popularnoscia. Chodzi tez o to, ze suplement moze miec dobry sklad i smak tylko co z tego jak pojde zara na tron wydalic go bo ma slaba przyswajalnosc ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2367
Gandziamen nic mi to nie daje bo w tym temacie sa opinie pojedynczych produktow. Chce miec jakies porownanie aby wybrac cos z wymienionej czolowki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Ilu ludzi tyle opinii...

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7919
Daj spokój z gainerem, dorzuć ostro kcal do diety i gra.

'Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach.'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower- który wybrać?

Następny temat

Dwa pytania

WHEY premium