SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GOŁOTA TO BOKSER A NIE NOSTRADAMUS

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
a skad Andrew miał wiedzić ze Asfalt bedzie od razu bił ???

no powiedzcie skad on to mial wiedziec ????
wszyscy maja do niego teraz pretensje !!!!! ze PRZEGRAL !!!!!!!
ale Andzrzej nie chcial zle, on poprostu nie wiedzial ze Cytrynka bedzie go bił !!!! nikt mu o tym nie powiedzial.

musze tylko powiedziec wam wszytkim moi drodzy forumowicze ze sie troszke wku****lem cala ta sytuacja, poniewarz wrocilem z disco specjalnie wczesniej zeby zobczys wielka gale boxu i najpierw zobaczylem jak Adamaek dostal po glowie, a sedziowie uraowali mu dupe ( czym sam byl zdziwiony co bylo zreszta widac) a pozniej z utesknienie m czekalem na WIELKIEGO MISTRZA vel MASTER BLASTER Andzrzeja Golote, obudzilem mojego ojca ( wiekiego zapalenca walk boxerskich) i biedny moj tatus wszedl do telewizorni rowna z gangiem, nie zdarzyl usiasc biedula a bylo juz pozamiatane !!!! panaowie skoncze moj "glos do ludu" slowami SKANDAL KU***WA SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!

dzieki za sogi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
A ja powiem tak
gdyby to nie byla walka o tytul dwoch pretendentow(wakatujacy tytul czy jak to sie tam zwie) tylko Adamek by walczyl jako pretendent z mistrzem to by przegral a tak to sie mozna tylko domyslac czemu wygral co kierowalo sedziami

moim zdaniem biorac pod uwage to ze przeciwnik mial od 2-3rundy rozciety luk z ktorego obficie plynela krew i to jak bil Adamka to moim zdaniem Adamek wygral nieslusznie ta walke ale coz zycie zweryfikuje wszystko juz w pierwszej obronie tytulu i moze okazac sie ze sedziowie mieli racje stawiajac na Adamka ale tez mozne sie okazac ze nie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Usunięty przez KOSA KK za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Chyba ty dostales po glowie w tej taniej knajpie. Adamek wygrał i pokazał takiego ducha walki o jakim ty i ochrona z tej taniej knajpy mozecie pomarzyc. Adamek to mistrz i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
kolego nie ublizaj miejsca w ktorym bywam !!! to nie kulturalnie :)
Adamkowi napewno nie mogl bym odmowic ogromnego serca do walki, ale badzmy bezstronni !!! Adamek przegral niestety na punkty ta walke co sadza nietylko tak malo znajace sie na boksie osoby jak ja, ale i zanwcy tego pieknego sportu !!! a punkty ostatniego z sedziow byly wziete z kosmosu....chyba. Zycze Adamkowi Ogromnych sukcesow ale badzmy tez obietywni sametimes :)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
W Boksie nalezy zadawac ciosy, kto ich nie zadaje ten przegrywa. Moze i adamek zebrał wiecej czystych ale odpalił 3 razy wiecej ciosów, poza tym jeden sędzia punktowal 117-111 to już są jaja ale mimo to wygrał wedlug mnie zaslużenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
ja byl bym juz bardziej sklonny przyznac remis, bo do tego ze Adamek wygral to mnie nikt nie przekona, chyba ze jeszcze raz obejrze cala walke ktora wlasnie scigam i okaze sie ze jednak sie mylilem.

Ps. juz nie moge sie doczekac jutrzejszych pierwszych stron gazet, bo jak Lepper ni nie odpie***dolil to GOLOTA bedzie na BANK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Będzie golota na 100% . Oj dostanie sie Głupkowi. Troche mi go szkoda moze i nawet, jak zobaczylem jak pada i potem stoi z łzami w oczach i nie dowierza, no ale Andrzej ****a...to jest boks, waga ciezka, tu sie trzeba bic a nie kruwa trzymac garde ze łokcie na wysokosci szczeki a nogi drewniane jak posąg...zgroza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Bahamut czemu glupkowi? tak sie sklada ze Golota ma leb do interesow podobno i inwestuje hajs na gieldzie a ile w tym prawdy to nie wiem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
A Gołota wielkiem poetą jest
Ciekawe jak z tą jego poezja :>, a co do tematu to calkowite zaskoczenie i swietna zagrywka bambusa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Szkoda mi Gołoty to naprawde świetny bokser, i mimo tego nokautu miał duże szanse na zwycięstwo ale brewster niestety zrobił to czego sie Andrew najbardziej obawiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Bahamut sorry ale jak uwazasz ze Adamek wygral ta walke to sie grubo mylisz i radze obejrzec ponownie. Nie mozna odmowic mu serca do walki, ale na pewno nie byl lepszy. Moze i zadal wiecej ciosow ale nie tylko ilsc sie liczy ale i jakosc. Poza tym wiekszosc ciosow ladowala na gardzie a celne nie robily na przeciwniku zadnego wrazenia. Za to jak Adamek dostawal to sie nieraz zataczal.

Pozatym pamietaj ze emocje tez robia swoje. Przez nie wiele rzeczy odbieramy inaczej niz to jest w rzaczywistosci. Komentator podnieca sie kazda beznadzisja akcje Adamka a ja Adamek dostaje to mowi o tym calkiem innym tonem, lagodzac cala sytuacja. Wielu polskich kibicow we wszystkim co robil Adamek doszukuje sie czegos wspanielego, dobrych akcji, ladnych kombinacji. Tak samo australijczycy patrza na swojego boksera - zachwycaja sie kazda akcja, a na Ataki adamka patrza calkiem inaczej. A prawda jest taka za Adamek przegral.

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie przesadzajcie z Golota byl"przereklamowany"

Następny temat

brzuch dla fightera

WHEY premium