SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Emil czekamy na nowe foty Swoja droga to jestesmy dobrymi kumplami od 1 podstawowej i moge potwierdzic ze pisze prawde. Nog nie trenuje !! IMO chlopak ma talent i napewno cos z niego jeszcze wyrosnie Tylko musi mnie sluchac Pozdro Byku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 886


Marcin jak ja bym cię sluchał to by mi wypłaty brakło hehehehhe Marcin to talent odkąd zaczoł ćwiczyć rósl jak na drożdzach.
Oto kilka nowych fotek :/ brzuch zmalal 2 cm ale dalej jest wielki i chyba zaczne biegac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 886


z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie jestem talent Emo

Co do fotek to jednak jakas poprawe widze Zagadaj dzis na gg !! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 886
Jak nie jestes talentem jak jestes heheh no dobra masz genetyke jak przyjechales do Polski w wakacje tego roku to idac z toba przez miasto nie bylo osoby zeby sie nie gapila az wpadlem w kompleksy hehehe na zywo jestes wiekrzy niz na tych fotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 797
Emo83 widze z dniana dzien coraz lepsze postepy robisz ,za zywo wiekszy sie wydajesz niz na zdjeciach LAP SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
Konkretna masa. Bardzo mi sie podoba klatka, ale popracuj nad brzuchem bo jakos psuje ogolna ocene. Reszta jak najbardziej w porzadku. Sog za ciezka prace i wytrwałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
mi sie podoba... popracuj tylko troche nad brzuchem

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
fajnie <yes>

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dobra sylwetka

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie??

Następny temat

Oceń mnie ...

WHEY premium