SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fizjoterapia studia - co po studiach?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam. Mam pytanie odnośnie 3-letniego stażu pracy po studiach. Jak to wygląda? Czy w tym okresie można pracować w prywatnej klinice albo na NFZ? Jak wyglądają zarobki? Jest to najniższa krajowa czy można liczyć na więcej? Proszę o poradę ponieważ nie mogę się zdecydować czy zaczynać studia z fizjoterapii. Mam 34 lata. W momencie skończenia studiów magisterskich dobijałbym do 40. Jeśli jeszcze musiałbym iść na jakieś 3 letnie praktyki i to jeszcze może bezpłatne to nie wiem czy chce się w to pchać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Myślałem, że tego typu problemy egzystencjonalne są w wieku dojrzewania, a jednak się myliłem.

Niestety, ale nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. To jaką znajdziesz pracę i jakie będzie Twoje wynagrodzenie za nią, zależne jest od zbyt wielu czynników. Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. W każdym zawodzie możesz otrzymać minimum krajowe lub też pracować za darmo w okresie stażu, o którym wspominasz. Kwestia tego co sobie znajdziesz i jakie decyzje podejmujesz. Sugeruję robić to, czym się pasjonujesz, a nie co być może da dobry zarobek.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurty białkowe - jakość

Następny temat

Zalecana ilość makroskładników w diecie

WHEY premium