SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fifa 09

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Tak tylko napisałem o tej licencji to jest jeden z dużych minusów jak dla mnie, a realizmu niema w żadnej grze anie w fife ani w pesie, zanim będą stworzone gry z realizmem to będziemy musieli poczekać jeszcze ładnych kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt lat bo gry na chwilę obecną wcale nie są realistyczne, mogą tylko starać się przybliżać do realizmu. Wg mnie fifa jest lepsza od pesa pod wieloma czynnikami.

Wg Ciebie jest pes ale jak czytam na niektórych forach jak ludzie piszą, że ktoś neima racji pisząc że fifa jest lepsza to mnie trochę śmieszy bo każdy ma swój gust i swoje zdanie (nie miałem na myśli naszej rozmowy )

Na koniec dodam, że niema większego sensu porównywać tych dwóch gier, temat jest o fifie więc lepiej wytykać błędy jakie są w grze EA

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
zróbcie temat o pes to tez podyskutujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wlasnie tu pisemy o fifie

o PES gadajscie w temacie PES bo sie robi niepotzebna dyskusja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Otoz z tego co mi wiadomo to PES niezbyt rzadzi w kierunku symulacji football'u a ostatnia oslona to porazka!!!
ten kto mowi ze PES bije FIFE nie ma pojecia o czym mowi!!!
duzo wieksza popularnoscia i grywalnoscia cieszy sie jakze wspaniala fifa, pes to zwykly zlom

FIFA FOREVER
PES SHIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Premiera fify ma sie odbyć we wrześniu lub pazdzierniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Edziu tak jak prawie co roku Szkoda, że ja już od fify 08 nie mogę sobie sprawdzić jak wygląda rozgrywka.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Co by nie pisali, FIFa mnie nie interesuje. Co toku piszą jakieś rewelacje, a potem g**** z tego jest wprowadzane. PES i nic więcej.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
a no żałuj bo 09 ma być jeszcze lepsza


to nie temat o PES

Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2008-07-04 18:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Wiem, że to nie temat o PES, dlatego pozwoliłem sobie tylko na małą wzmiankę . Co do FIFY, poczekamy, zobaczymy, ale od PESa 2008 nie odciągnie mnie niszcząca się murawa i ładnie padający deszczyk...

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
to graj w PES i nie komentuj fify
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Zmiana przepisów FIFA (otrzymanie obywatelstwa)

WHEY premium