SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FLUOXYMESTERONE - Halotestin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Stenox pewnie - najłatwiej dostępne halo apteczne. Niestety nieporęczne w dawkowaniu z uwagi na 2,5mg tabletki własnie, ale za to tanie:) Myśle, że na redu znowu to sobie sprawie, żeby kręcić siłe.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
muszę się porozgladać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Na szczęście Balkan to ma i to w gramaturze 10mg. Ale to nie w tym miesiącu na pewno już, bo cykl już zapięty od poniedziałku.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
jadłeś tego bałkana?działa jak potrzeba?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jadłem. Półtora roku temu dodałem to na redukcji: siła z bojów została ta sama mimo straty 8kg na wadze. Działa więc jak powinno.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
dzięki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
PakerZbreslau
Stenox pewnie - najłatwiej dostępne halo apteczne. Niestety nieporęczne w dawkowaniu z uwagi na 2,5mg tabletki własnie, ale za to tanie:) Myśle, że na redu znowu to sobie sprawie, żeby kręcić siłe.


Wystarczajace, jak w srodku jest halo to dla nas ,szarakow, nie trzeba dawkowac nie wiadomo ile, ten moj kolega kawal chlopa 100kg+ dobrej jakosci to lecial 8 tabs dzienie, i widzialem co dziwgal przed i co na tym halo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
dlatego twierdzę że w rodzimych produktach raczej jest jakaś lipa bo znam chłopaków co jedli 30-40 mg i szału nie było

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wystarczy poszukac ile kosztuje proch i wszystko wiadomo )))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
PakerZbreslau
Jadłem. Półtora roku temu dodałem to na redukcji: siła z bojów została ta sama mimo straty 8kg na wadze. Działa więc jak powinno.


To ile w koncu tych kg? Teraz piszesz 8, 2 stronki wczesniej 7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchnięty brzuch na PH

Następny temat

Metanabol firmy "bio peaktop" (reakor)

WHEY premium