SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAKE -zambon propionat

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
b50 dla nie ktorych to nie jest takie proste. Nie ktorym ludziom nie wystarczy moje badanie na poziom testa i wierzą w scieme dostawcy tego propa = ze te badania to jakas lipa i wykrywają tylko naturalnego testa bo ten Zambon jest dobry mowie teraz o realu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1023
Zgadzam się. Czysty FAKE. Mam taki sam.

Just good times , just good times!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
tez nic nie czules? ile placiles?

i skad jestes ja z gdyni moze mamy od tego samego czlowieka

Zmieniony przez - UwE w dniu 2008-03-01 02:36:47

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
z Gdyni o kolego ja tez kiedys tam brałem i znam troche ludzi... brałem od goscia co trenuje ludzi do walki :) mowi ze bez koksu psychy im nie zmieni heh jaki ten swiat mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
wiec tez prop zambona to wielkie gowno tak ok-nie ma raczej takiej mozliwosci ze moze byc dobry,bo nie wiem co robic mam jeszcze 17 igiel propa i co z tym zrobic nie kuc tego??a Stanabol ?co psialem jak wszytsko mi sie oddzielilo woda krystalicznie czysta(nie jest metna) i pol wody pol tego bialego-

Godziu21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
co sadzicie na to zebym przez pierwsze 20 dni bral co drugi dzien stanabol a potem przez ostanei 40 dni codziennie czyli 50 stanabolu w zasztrykach?

Godziu21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
co do stanabolu mala poprawka mam 3\5 tej substancji 2\5 wody krystalicznie czystej ze przejrzec sie mozna w niej

Godziu21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11070
Tez jestem z Gdyni, tez mam tego testa....ciekawe czy od tej samej osoby ;) Szkoda, ze fake.

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Mam pytanieWlasnie zaczolem cykl 60 dniowy-przez pierwsze 20 dni biore Stanabol(10ml-50mg firmy British Dragon) co 2 dni i propionat firmy Zambon(mowia ze to w rzeczywistosci inna firma i mam jego na 40 dni kuracji wiec moja kuracja wyglada tak
1-20 dni co 2 dzien stanabol 10ml-50mg-po 20 dniach 40 stanabolu codziennie wiec lacznie 50 stanabolu(5 flakonow) a propionat mam firmy zambon 10ml-100mg- i 20 ich mam wiec od 1-40 dni pierwsze starczy i mam pytanie odstawilem Stanabol na 24h-i odzielilo sie wody jest 2\5 a substancji ten 3\5 a woda jest krystalicznie czysta mozna sie w niej przegladac i nie wiem czy to podroba czy nie? nastepnie jak sprawdzic czy ten zambon jets orginalny czy podrobiony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
sorki ze troszeczke odbiegam od tematu ale chialem przy okazji spytac czy ktos juz testowal enana z zambonu jak tak to prosze o opinie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z propioject EC?

Następny temat

EFANOL / DECABOLEX / FINABOLAN

WHEY premium