SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Everybody kombinerki, Activ leci z nami w bierki ,My sie mu nie damy plakatyWyrywamy

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149278

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
,jaka jawna sogarnia






































































sogi korwa

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Zabijaka zaprzyjaźnić się?:) yhm jak wszyscy tutaj:)


Nie znasz początku, to skąd możesz wiedzieć jak jest??? dowód o niczym nie świadczy, nie pytałam o wiek, a stwierdziłam stan świadomości niektórych osób:D

Chyba Ciebie nie uraziłam, bo niby czym.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie gniewam sie ;)
ale dla mie początek jest właśnie teraz, nie interesuje mie Twoja przeszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tu sie kura dzieje, lazar co za gniot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hej student, no jak widać na załączonym obrazku.


Zabijaka ulubiony kolor i owoc? jak odpowiesz, to powiem Ci czy to jest początek.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Ja jestem najmlodszy ale najmadrzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemasz Ewejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolor? oczywiście że kolor Twoich oczu ;) i oczywiste jest że chłopaków tek jak dziewczyn o wiek o kolor sie nie pyta, wiadome że to daltoniści ;) a ulubiony owoc. hmmm. lubie pomarańczki żartuje, wszystkie owoce lubie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ptaka tak, to widać od razu. Inteligencja aż wypływa z Twoich wypowiedzi




stude poderwałeś dziewczynę?:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
a ja posiadam dar ktorym prowokuje co tu duzo gadac - wszystkich
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Activlab na Naszej-Klasie

WHEY premium