SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Everybody kombinerki, Activ leci z nami w bierki ,My sie mu nie damy plakatyWyrywamy

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148515

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lazar, ale ja nie narzekam, jest zawsze o czym pogadać, ale uwierz, siedzi przed Twoją dziewczyna. patrzy w jakiś punkt i tylko odpowiada yhym. no sory ale coś jest nie tak. ona nie widzi zainteresowania we mnie, a ja trace zainteresowanie w niej. to i koniec tematu. zostajemy znajomymi na poziomie:cześć an ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Lazar cofnij siękilka postów, popatrz na swoje zdjęcie, weż 3 głębokie wdechy i powiedz czy warto......



Tak, Ty jesteś doskonałym przykładem dobrego wychowania, nie robienia planów, bezinteresowności i przede wszystkim posiadasz wrodzony szacunek do innych osób.....



Panowie my już tu prowadziliśmy kiedyś dyskusję na temat kultury. Trzeba ją nie tylko posiadać ale i zachowywać się zgodnie z nią. Ja uciekam, rano o 5 pobudka, trzeba więc dać odpocząć organizmowi. Życzę więc miłej konwersacji i zdrowego odpoczynku.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
pisalem o tobie jako czlowiek na wysokim poziomie z taka minka -> co daje odwrotny efekt od zamierzonego ,

widzisz pisales ze masz wysoka samoocena teraz ze normalna , czlowieku ja cie gniote jak walec asfalt... za chwile bedzie szach mat zostaniesz bez zdania i pojdziesz spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koniec konwersacji tu. bez CIebie to nie to samo:) Dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
elaine te foty to... mam ogromny dystans do wlasnej osoby - chcesz sie smiej, chcesz pogadac -pogadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
jezeli dziewczyna patrzy w jakis punkt i widac ze jest znudzona to w jaki sposob sie umowiliscie /spotkalisce we dwoje ? pewnie przez czata bo tak sie koncza czatowe przygody w realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lazar dawaj do hajteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Lazar masz dystans do siebie ale swoim zachowaniem powodujesz, że inne osoby mogą poczuć się nieswojo.. nie bądź egoistą, zastanawiaj się co robisz. Dawanie linku do tego spamu w Hitecu i Twoje komentarze- hmm....


Zabijaka nie kokietuj. Tak się składa, że na mnie to nie działa:) Konwersacja jest wszędzie tam, gdzie rozmawiają ludzie i gdy zabraknie jednej osoby, nie następuję jej koniec:)


Do jutra, pa

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Activlab na Naszej-Klasie

WHEY premium