SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja na temat cholesterolu [WAZNE]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No więc można podejrzewać pewne predyspozycje do takich zachowań jeśli chodzi o lipidy. Sprawdź jeszcze pozostałe narządy i zgłoś swoje obawy do lekarza POZ. Ile masz lat...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tak, w planie mam zrobic badania,ktore oszacowalem na koszt ok 400zl ,bo gadalem z sekretarka laboratorium. 24 lata, wkrotce 25. Raz na cwiercwiecze mozna wydac 400zl na adania krwi :D Tzn jakie sa obawy przewklekle wysokiego cholesterolu >? Nawet jak sie nie zna pryczyny pochodzenia? Chodze do niego ,przeczytal te wyniki ostatnio i sie nie przejal nimi za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A mniej wiecej od ilu pełnych lat masz wszystkie wartości na + ...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Monitoruje postepy od 2015 roku,jak bylo wczesniej to nie wiem ,ale od 15 co rok robie i wyniki przedstawilem na poprzedniej stronie
Ps. Wynikow taty nie widzialem bo jest w delegacji,a mama bierze ATROVOX czy cos takiego na zbicie cholesterolu. W roku 2013 miala wysoki i wtedy chyba zaczela brac wiec 2014-2016 spoko wyniki. I wlasnie na tegorocznym badaniu cholesterol calkowity ponad 7 mmol/l ,bo odstawila tabletki na rok. Grubo nie?



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-11-08 13:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No to w sumie nie ma co strzelać ultrasonografem po tętnicach. Diagnozuj dalej i konsultuj z swoim lek POZ.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
No, troche mnie to dziwi ze przeczytał te wyniki i kompletnie nijak nie skomentowal. Dodam ze jego specjalizacja to kardiologia.. chyba bede musial wybrac sie jeszcze raz do niego. Tylko co mu mam zasugerowac? Mam brac leki na zbicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Leki to ostateczność. Najpierw pełna diagnostyka + dopracowanie odżywiania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no okej,ale czy zwiekszony poziom lipidow ustrojowych nie zwieksza ryzyko smierci ? Bo odklada sie w zylach blaszka miazdycowa? Jestem w bledzie czy mam czekac ,podczas gdy umieram ? Odzywiam sie zdrowo ,nie pale, ograniczam alkohol chyba nie po to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dlatego pytałem o Twój wiek, i jak wdługo takie wyniki Tobie wychodzą, względem tego:


krzykacz
No to w sumie nie ma co strzelać ultrasonografem po tętnicach. Diagnozuj dalej i konsultuj z swoim lek POZ.



Jeśli chcesz udaj się do radiologa niech strzeli ultrasonografem po tętnicach kolanowych, jeśli tam będą złogi już tzn że sytuacja nie jest normalna, no tam ich po prostu nie powinno być.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
aha,czyli poprostu wybrac sie na prywatne USG i powiedziec gosciowi/kobietce co chce zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból stóp

Następny temat

Oddychanie.

WHEY premium