SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stóp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Witam, nie wiedziałem gdzie ten temat napisać więc z góry przepraszam jeśli jest w złym miejscu.
Mianowicie mam problem z bólem stóp podczas pracy stojącej, znalazłem prace, która wymaga ode mnie stania 9 godzin bez przerwy, i po około 4-5 godzinach nie wyrabiam, stopy mnie bolą jak by chciały odpaść. Są na to jakieś sposoby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak długo pracujesz i od kiedy czujesz dolegliwości bólowe , w którym dokładnie miejscu i czy łydki również bolą ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Bolą mnie tylko stopy i pracuje nie całe dwa tygodnie (To moja pierwsza taka praca po zakończeniu szkoły).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Pierwsza sprawa jakie masz obuwie, jaką masz masę ciała, jak stoisz w zwykłych trampeczkach z cienką podeszwą to się nie ma co dziwić ze tak to odczuwasz, zadbaj o wygodne buty z grubą podeszwą
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Buty to wiadomo podstawa, inna sprawa że jeśli dopiero zacząłeś pracę w takim charakterze to ciało również musi się zaadaptować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Buty według mnie są wygodne, co prawda są o ciut większe ale chodzi się w nich wygodnie. Czytałem, że trzeba jeździć stopą po piłce tenisowej, że to niby pomaga na takie bóle, ale nie wiem ile w tym prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Po protu piłeczka sobie je masujesz, wszystkie ścięgna, powiezi rozluźniasz w niej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rychu32198
Buty według mnie są wygodne, co prawda są o ciut większe ale chodzi się w nich wygodnie. Czytałem, że trzeba jeździć stopą po piłce tenisowej, że to niby pomaga na takie bóle, ale nie wiem ile w tym prawdy.


porllować i porozciągać się oczywiście możesz zmniejszysz przez to troche napięcie i uelastycznisz tkanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Witam, nadal nie przeszedł ból ;/ Kupiłem dodatkowe wkładki do butów nic nie dały, maść DIP RILIF też nic nie daje :/ Już nie wiem co robić, co prawda odkąd zacząłem zakładać obuwie robocze stopy zaczynają boleć dopiero po 5-6 godzinach, ale i tak gdy zbliża się już koniec zmiany to ból jest nie do wytrzymania :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wybierz się w takim razie do specjalisty lekarza ortopedy , osteopaty bądź fizjoterapeuty.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-19 20:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
BPL-G
Wybierz się w takim razie do specjalisty lekarza ortopedy , osteopaty bądź fizjoterapeuty.



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-19 20:24:26


Jutro wybiorę się do przychodni zobaczymy co mi tam powiedzą.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania hormonalne do oceny

Następny temat

Dyskusja na temat cholesterolu [WAZNE]

WHEY premium