SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwa pytania

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam dwa pytania.
1. Podczas wyciskania na klatkę bardzo słaby jest mój triceps, otóż gdy robię wyciskanie to mój triceps już ma upadek mięśniowy, a klatka dopiero jest średnio spompowana, czuć ją jak napnę, ale kilka serii by jeszcze przyjęła. Szerokość chwytu mam dość szeroko i prowadzę sztangę w okolice mostka +/- 1cm. Nie wiem czym może być to spowodowane, jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi na myśl to takie, że klatkę mam sporo mocniejszą od tricepsa, bo zawsze mięśnie klatki miałem dość dobrze rozbudowane, gorzej z ramionami.
2. Pytanko mam takie, po zrobieniu przysiadów i wyciskania na klatę, mój biceps jest już lekko spompowany. Nie wiem czym może być to spowodowane, bo podczas, żadnego z tych ćwiczeń nie angażuje się bicepsa. Jedyna rozsądna odpowiedz to taka, że podczas zakładania obciążenia coś tam dobijam tego bicepsa, ale to jest raptem kilka powtórzeń z ciężarem 2.5kg na rękę bo zawsze podnoszę oburącz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 dobrze zauważyłeś masz słabe partie które pomagają w tym cwiczeniu, wszystko przyjdzie z czasem
2 podczas klatki biceps pelni funkcję stabilizacji więc coś zawsze będzie pracował, w siadach moze za mocno trzymasz sztangę rękoma i to one pracują, ale nie znowu tak by on był spompowany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sosy kupne

Następny temat

Nie czuje że robie klatke

WHEY premium