SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostinex - wada zastawek serca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Lekarz endokrynolog przepisał Dostinex na zbicie PRL 44. Mówił o szkodliwości leku na zastawki serca w przypadku długotrwałego stosowania u osób chorych na parkinsona lub mających problem z układem naczyniowo-krwionosnym.

Poczytałem w internecie i na ulotce, że lek powoduje w 1/10 przypadek wady zastawek serca i zapalenie osierdzia. Boje się go brać, brałem wcześniej bromo i side były, dlatego pomyślałem o kabergolinie. Nie mam problemów z sercem, ale ćwiczę, biegam etc. i nie chciałbym go rozdupcyć...

Jaka Wasza opinia?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Jaka opinia ? Lekarz Ci wszystko wytłumaczył . Leki to nie cukierki . Skutki uboczne zawsze mogą wystąpić . Wiec jeżeli nie ma konieczności to lepiej nie nadużywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przepisał bo chciałeś ze względu na to co czytałeś tu na forum czy odczuwasz negatywne skutki tej prolaktyny? Prolka jest wyżej od SAA czy masz hiperprolaktynemię?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hiperprolaktynemia czynnościowa. Odczuwam negatywne skutki wysokiej prolaktyny od kilku lat.


Zmieniony przez - Thaicorin w dniu 2017-04-06 12:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dostinex nie będzie miał wpływu na to

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za odpowiedzi. Zbił mnie z tropu opis w/w leku, na jednej ze stron internetowych:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Stosuj się do zaleceń lekarza to będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na jakiej podstawie lekarz przepisal Ci dostinex ? jakie miales wykonywane badania oraz od kiedy trwa problem ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oxandrolon + winstrol Cykl

Następny temat

badania

WHEY premium