SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększone węzły chłonne i wysypka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Aleks z działu Administracja i Moderatorzy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
Cykl na testosteronie enan od 22.09 początkowo do 3tygodnia 375mg/ tydzień od 3 tygodnia 750mg/tydzień dorzuciłem 27.10 metę w ilości 3tabletki co 8h dzisiaj pojawiła mi się mega wysypka na czole bul szyi i guz z boku szyi co to może być czym atakować ?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Byłem u lekarza z tym - albo lekaż głupi albo ja czegoś nie rozumiem - to na bank jest wirusówka a nie bakteryjne zakażenie - a ten mi daje antybiotyk - generalnie już to sprawdziłem. Zamiast antybiotyku ( dał mi taromentin ) to należy kupić coś acyklovirem ( np. maść Hascovir ) i tym się mocno posmarować. ( po jednej dobie zaczyna przysychać po tym i obrzęk schodzi ). Przyczyną czegoś takiego jest suplementacja ostra - przypuszczalnie znaczny nadmiar l-argininy i argininy wirus opryszczki którego nosicielem jest 80-90% populacji - w momencie osłabienia organizmu, nasłonecznienia i nadmiaru argininy może robić takie przerzuty do limfatyczne w dziwne miejsca ( nie standardowe - mi wychodził wiele lat na ustach po prostu ).



Zmieniony przez - lajfotv w dniu 2024-02-06 22:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Moze to kwestia uczuleniowa na jakis alergen?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Guz to powiększony węzeł chłonny . Myśle , że powinieneś udać się do lekarza tutaj test to raczej zbieg okoliczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
Właśnie z jednej strony jest ten guz i lekki ból szyi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
Możliwe ze to przez jakaś infekcje ? Te
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Tak możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Ciężko jest niestety diagnozować co rzeczywiście może się dziać w Twoim organizmie. Wszystko wskazuje na jakiś stan zaplany, osłabienie funkcjonowania układu immunologicznego. Świadczyć o tym może powiększony węzeł chłonny. Zmiany skórne na czole wyglądają na wirusowe, być może półpasiec, czy po prostu jakąś zmiana alergiczna. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do lekarza rodzinnego. Warto również okresowo robić podstawowe badania morfologii krwi, aby kontrolować nasze zdrowie i możliwe, powstające choroby.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Mam dokładnie te same objawy identyczną wręcz wysypkę i powiększone węzły chłonne na szyi i pod rzuchwą z jednej lewej strony - możesz powiedzieć co to było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Jakie ma to znaczenie co komuś dolegało? Przecież tutaj masz multum możliwości pod kątem jakichś infekcji organizmu. To, że masz w tym samym miejscu powiększone węzły chłonne niewiele znaczy. Jeżeli po kilku dniach ich powiększenie nie przejdzie, a dodatkowo masz jakieś inne objawy, to jak najbardziej należy wybrać się do lekarza rodzinnego. Zobaczy on jak to wygląda i ewentualnie skieruje Ciebie do specjalisty, pod kątem dalszej diagnozy problemu. Sugeruję nie patrzeć na kogoś, tylko na siebie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Ale to nie może być przypadek mam identyczną / identycznieczlokalizowaną wysypkę na czole i też z jednej strony pod uchem powiększony węzeł chłonny jak wywaliło tą wysyłkę na czole przy linii włosów to następnego dnia dostałem powiększonych węzłów chłonnych z lewej strony pod uchem / żuchwowych - wątpię żeby nie było to to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Podejrzewam półpaśca ocznego bo też on idzie po nerwach jednej strony czaszki i węzły po drodze mogą się powiększać ( duże wysiłki treningowe więc możliwe osłabienie organizmu )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luźna skóra

Następny temat

Nieudany odblok zbite estro bóle stawów

WHEY premium